A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #97086
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Eladod a lakásodon, tehát szolgáltatást biztosítasz. Innentől (és attól, hogy alkoholt kínálsz) már nem magánlakás, hanem szórakoztató ipari / vendéglátó helynek minősül. Ott pedig már tilos a dohányzás.

    , Hozzászólás ID: #97087
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369
    'flash' írta korábban:

    Egyetértek, bár kicsit tényleg offolva lett a téma, de más is szokott ilyesmit kiirni…

    Az 'Ma Zsákmányoltam' Topic , ez pedig a Dumálda . Az ilyeneket IDE , kéne írni .

    , Hozzászólás ID: #97088
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ki lett takarítva a téma. A törlés oka pedig annyi, hogy folytattátok volna, újra írtátok volna vagy ha nem ti, akkor más kontrázott volna rá.

    , Hozzászólás ID: #97089
    ponyva
    Felhasználó
    ponyv
    • Hozzászólás: 95

    Értem, hogy az off törölve lett de a zsákmányolásom miért nem maradhatott ? :triste1:

    , Hozzászólás ID: #97090
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'ponyv' írta korábban:

    Értem, hogy az off törölve lett de a zsákmányolásom miért nem maradhatott ? :triste1:

    Ha 1 órán belül 2-en már elkezdtek offolni, akkor később más is offolt volna. Hidd el, tapasztalat. 😉

    Nem értem mire ez a megsértődés egy hozzászólás miatt. 😐

    u.i. Én is nem rég vettem új gépet, tehát nem ilyesmi indoka van a törlésnek, félreértés ne essék! Igaz lépésekkel gyengébbet.

    , Hozzászólás ID: #97091
    ponyva
    Felhasználó
    ponyv
    • Hozzászólás: 95

    Nem vagyok megsértődve ! Csak örömömbe kiírtam. És nem gondoltam hogy így szétoffoljuk a témát ! És Bocs ! :gene:

    , Hozzászólás ID: #97092
    ccjoco
    Felhasználó
    Jocó
    • Hozzászólás: 2

    Üdv mindenkinek!

    kérdező szekció nem túl aktív, de nem is tudok oda írni, úgyhogy remélem senkit nem zavar, ha itt teszek fel egy gyors kérdést: shiazo követ eddig 33 mm-es szénnel nagy pipában elszívtam, és szürkés lett a kő. Ám az újrahasznosított kövek elszívás után feketék lettek, és a gyári kövek is befeketednek szívás után. Ezeket 50 mm-es szénnel szívtam, lehet hogy megégtek? lehet attól még használni ezeket? 😕

    , Hozzászólás ID: #97093
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'Jocó' írta korábban:

    Üdv mindenkinek!

    kérdező szekció nem túl aktív, de nem is tudok oda írni, úgyhogy remélem senkit nem zavar, ha itt teszek fel egy gyors kérdést: shiazo követ eddig 33 mm-es szénnel nagy pipában elszívtam, és szürkés lett a kő. Ám az újrahasznosított kövek elszívás után feketék lettek, és a gyári kövek is befeketednek szívás után. Ezeket 50 mm-es szénnel szívtam, lehet hogy megégtek? lehet attól még használni ezeket? 😕

    Pont azért nem aktív, mert ide teszi fel mindenki a kérdését. Tedd fel a shiazo témájában és ott kapsz majd rá választ.

    (5 hsz-ig csak ellenőrzés után kerül ki az üzeneted.)

    , Hozzászólás ID: #97094
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    , Hozzászólás ID: #97095
    szabo mate
    Felhasználó
    Dsürge
    • Hozzászólás: 59

    https://www.youtube.com/watch?v=5ta6A7Oa4W4&feature=plcp&context=C3f54b04UDOEgsToPDskL5TDyAMO1L5_1ROVCztLuj

    Erre most találtam rá, nagyon jó filmkritikák, és ebben a kérdezz-felelek részben vízipipa is van 🙂

    Mi lehet ez? Esetleg Mya-nak valami régebbi típusa?

    , Hozzászólás ID: #97096
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207
    'Dsürge' írta korábban:

    https://www.youtube.com/watch?v=5ta6A7Oa4W4&feature=plcp&context=C3f54b04UDOEgsToPDskL5TDyAMO1L5_1ROVCztLuj

    Erre most találtam rá, nagyon jó filmkritikák, és ebben a kérdezz-felelek részben vízipipa is van 🙂

    Mi lehet ez? Esetleg Mya-nak valami régebbi típusa?

    Ez egy MYA QT Econo ahogy elnézem:)

    , Hozzászólás ID: #97097
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    https://bit.ly/ybaA28

    Hogy-hogy nem ég meg ?

    , Hozzászólás ID: #97098
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207
    'franciskanéni' írta korábban:

    https://bit.ly/ybaA28

    Hogy-hogy nem ég meg ?

    A videóban azt mondja az egy El Nefes mini phunnel, pedig szerintem az egy Sahlar… valami félreértés történt :faché4:

    , Hozzászólás ID: #97099
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    'flash' írta korábban:

    A videóban azt mondja az egy El Nefes mini phunnel, pedig szerintem az egy Sahlar… valami félreértés történt :faché4:

    Talán azért mondja, mert a kerámiára is az van ráírva, hogy El Nefes !? 😀

    , Hozzászólás ID: #97100
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207
    'James' írta korábban:

    Talán azért mondja, mert a kerámiára is az van ráírva, hogy El Nefes !? 😀

    De az El-Nefes kerámiákra tudtommal nincsen ráirva a márka neve csak a Sahlar-okra… Tudom, mivel nekem van mind a 2… Vagy ez valami különleges darab? 😮

    , Hozzászólás ID: #97101
    ccjoco
    Felhasználó
    Jocó
    • Hozzászólás: 2
    'sYska/!/' írta korábban:

    Pont azért nem aktív, mert ide teszi fel mindenki a kérdését. Tedd fel a shiazo témájában és ott kapsz majd rá választ.

    (5 hsz-ig csak ellenőrzés után kerül ki az üzeneted.)

    okés, elnéztem, bocsi:) közbe meg rátettem 2 réteg fóliát és így normális szürke lett a végén :happy1:

    , Hozzászólás ID: #97102
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736

    Igen az egy különleges darab.

    , Hozzászólás ID: #97103
    drbudai
    Felhasználó
    drbudai
    • Hozzászólás: 24

    Most jut eszembe! Nem szoktak lenni vízipipa találkozók, ahol a legtöbb pipás találkozik és pipázik egy jó közben elbeszélget. Azért itt kérdezem mert még eddig sehol nem láttam ilyet, pedig nagyon élném, főleg ha itt lenne csongrád megyében, Szeged közelében.

    , Hozzászólás ID: #97104
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'franciskanéni' írta korábban:

    https://bit.ly/ybaA28

    Hogy-hogy nem ég meg ?

    A dohányon múlik és a szenek használatán. Keress rá erre: túltömés.

    'flash' írta korábban:

    A videóban azt mondja az egy El Nefes mini phunnel, pedig szerintem az egy Sahlar… valami félreértés történt

    A Sahlar készített pár darabot Nefesnek. Ezek próbadarabok voltak, amikből több ment külföldre.

    'James' írta korábban:

    Talán azért mondja, mert a kerámiára is az van ráírva, hogy El Nefes !?

    Láttam már nem Kaya kerámiára írva, hogy “Kaya”.

    , Hozzászólás ID: #97105
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'drbudai' írta korábban:

    Most jut eszembe! Nem szoktak lenni vízipipa találkozók, ahol a legtöbb pipás találkozik és pipázik egy jó közben elbeszélget. Azért itt kérdezem mert még eddig sehol nem láttam ilyet, pedig nagyon élném, főleg ha itt lenne csongrád megyében, Szeged közelében.

    Hát majd nyáron lesznek. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97106
    drbudai
    Felhasználó
    drbudai
    • Hozzászólás: 24

    Az jó ha itthon leszek és itt a környéken lesz tényleg egy kettő, akkor biztos ott a helyem. És tényleg szoktatok Csongrád megyében tartani ilyen összejöveteleket tartani??

    , Hozzászólás ID: #97107
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Új pipát szeretnék vásárolni . Heti 3-szor(átlagosan) lenne használva.

    Rászánni max 6-8ezer FT ot szeretnék .

    Ti melyik pipát ajánljátok ?

    Köszönöm a válaszok előre is.

    , Hozzászólás ID: #97108
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Keress rá arra, hogy Mya Econo akció. Az például az akciós áráért jó vétel és jobb minőség.

    , Hozzászólás ID: #97109
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207

    Vagy ha nagyobb pipát szeretnél, akkor nézz szét az Aladin Evolution pipák között. 8000Ft-ért már vannak jó vételek.

    , Hozzászólás ID: #97110
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Az az igazság , hogy az nem annyira tetszik . 🙁

    , Hozzászólás ID: #97111
    ponyva
    Felhasználó
    ponyv
    • Hozzászólás: 95

    Na ahogy ígértem képek a drágaságomról Link

    Link

    , Hozzászólás ID: #97112
    bar1984
    Felhasználó
    Barnus
    • Hozzászólás: 30

    Sziasztok! Már rég nem voltam itt. De a hétvégén jöttem haza Németből. Ennek örömére ma reggel munkába menet lenullázta az első lökhárítómat egy róka. Ja és ráadásul az egész első világításom meg tök süket lett, semmi nem világít. Hát ugye a baj nem jár egyedül. Na de pár percre ültem le a pipám mellé, és éppen egy jó nagy nyugtató tömést pöfékelek. Bocs ha valakit untattam a magánproblémámmal de sík ideg vagyok. Úgyhogy kell is ez a pipa most nekem!!!

    , Hozzászólás ID: #97113
    martin1997
    Felhasználó
    Martin97
    • Hozzászólás: 38
    , Hozzászólás ID: #97114
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207
    'ponyv' írta korábban:

    Na ahogy ígértem képek a drágaságomról Link

    Link

    ZsÍrkirály!:D Bár a prockó elbÍrna egy jó hűtőt, de Így is nagyon f*sza!:D Am hol vetted?

    , Hozzászólás ID: #97115
    ponyva
    Felhasználó
    ponyv
    • Hozzászólás: 95

    Sok helyről lett beszerezve 🙂 CPU hűtő azért nincs mert még nem érkezett meg.

30 bejegyzés megtekintése - 14,971-15,000 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.