A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #97296
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Mindenkinek szeretnék utólag is Boldog Új Évet Kívánni! 🙂

    , Hozzászólás ID: #97297
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    , Hozzászólás ID: #97298
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ez tök jó, köszi! Ki is tettem fb-ra ezt a videót! 🙂

    , Hozzászólás ID: #97299
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Mintha kissé kihalt volna a fórum, régebben nagyobb volt a nyüzsi.

    Minek tudható ez be?

    , Hozzászólás ID: #97300
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'WaZza' írta korábban:

    Mintha kissé kihalt volna a fórum, régebben nagyobb volt a nyüzsi.

    Minek tudható ez be?

    Syska azt mondta, hogy a vízipipás FB oldalak jelentősen csökkentették a Vízipipafórum szerepét a vízipipás társadalom kommunikációjában !

    / Az általad felvetett kérdést ugyanis én is feltettem neki korábban ! /

    , Hozzászólás ID: #97301
    adamboy
    Felhasználó
    Adamboy
    • Hozzászólás: 212

    Aki megtudja nézni az FB oldalakat, attól még az ide is betudna nézni. Én személy szerint amint hiányolok, azok a Syska féle tesztek (dohány, pipa,szén).

    , Hozzászólás ID: #97302
    rasti
    Felhasználó
    Krisz
    • Hozzászólás: 10

    Syska féle tesztek tényleg hiányoznak!

    , Hozzászólás ID: #97303
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Jól van már! Lesznek, lesznek! 😀

    Csak napi 12 óra meló mellett valljuk be elég nehéz….

    Azonban mostanában van is miről tesztet csinálni, kedvem is van, időt meg próbálok szakítani rá. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97304
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Csatlakozom.

    Én is szívesen néznék már egy jó kis dohány tesztes videót!:D

    , Hozzászólás ID: #97305
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    RandomHero, láttam zsákmányoltál az új Mizo áfonyából is, meg a szénízzító tölcsérből is magadnak egyet…

    Légy oly kedves írjál már egy kis szösszenetet a fórumra, hogy mi a véleményed róluk…

    Kösszépen ! :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #97306
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'Somika' írta korábban:

    Az 1. videó még haggyán, Amerikában sokkal olcsóbbak az árak mint nálunk és sokkal minőségibb vízipipás cuccaik vannak.HA mondjuk havonta kb 15000 FT ot ráfordít a pipás cuccokra(magyarországon egy intenzív cigarettás kb ennyit költ havonta cigire) akkor ott kb 3 hónap alatt megvan neki ez a szett.Ez még Ok. DE a MÁSODIK VIDEÓN KIAKADTAM.KB. 3 kilónyi fantasia dohány,+1 kiló vegyes márkájú+Vadiúj pipa TELJESEN INGYEN!!!Tehát ha ott írnék arról hogy rendeltem erről és erről a weblapról ennyit és ennyit és hogy megvagyok elégedve(amit már én itthon nem 1 boltról írtam),akkor kapnék egy emailt tőlük hogy vásárolhatok ingyen,de csináljak róluk mégtöbb tesztet?HOGYMEGYEZ?Hogyha nekem is küldtek volna pakkokat ahányszor írtam tesztet oldalakról akkor már nagyobb gyűjteményem lenne mint neki!!!Mázlista…Hát ez Amerika, minden nagyon olcsó, és mindenkinek van pénze mindenre…

    AZ Utolsó mondatod marhaság ! :hehe:

    , Hozzászólás ID: #97307
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sheeshamaster' írta korábban:

    Ok, eldöntöttem, többet nem olvasom az eu-s oldalt. Ennyi szerencsétlen csicskát…Szeretem, amikor örülnek a fejüknek, amikor megállapítják, hogy a vízipipa nem káros, mert hát a víz meg minden. Tudod, mert ők tudják. Meg azért, mert egy embernél 1 év pipázás után nem jelentkezik semmilyen panasz, nem jelenti azt, hogy a közeljövőben a háziorvos mindenkinek ezt fogja felírni. De mindegy, mert ők tudnak pipázni, garázs előtt, robogóból üvöltő zene mellett, puffon, mert az olyan keleties. És a duzzad-a-mellem-mert-írtam-egy-“dohánytesztet” fazonokat pedig tényleg sajnálom. Elég sajátos érveléssel írnak, pl. ez a dohány azért jó, mert nekem ízlik. Hajrá!

    Hogy a vizipipablog.eu és társoldalai a webáruház népszerűsítésén, a töltelékposztokon és dohánytesztnek nevezett cikkeken kívül milyen okosságot rakott ki az oldalra, az kérdéses. Nem baj, én maradok az óvodánál, és hajrá mélyen tisztelt óvóbácsi, sYska/!/.

    Egy a probléma. Ha ezt a hozzászólást lukjani és közössége olvassa, itt nincs lehetőségük a hsz törlésére. Sajnos itt nem tudják letiltatni a nevem, mint ott megtették, csak azért, mert egy-két idiótát kijavítottam. Na de szitkozódás helyett elmegyek, és levezetem valamin a leóvodázott oldal miatti agresszióm.

    Ki az a “LukJani” Akit ennyire szerettetek ? 😀

    , Hozzászólás ID: #97308
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    'Oreyus' írta korábban:

    Ki az a “LukJani” Akit ennyire szerettetek ? 😀

    A .eu volt tulaja, az oldal illetve a hozzátartozó webshop témájában olvashatsz róla elég jó kis hozzászólásokat egészen 2010 őszéig. Röviden annyi, hogy azt reklámozták, hogy ők a legolcsóbbak, aztán persze mégsem, szóval nem volt a legkorrektebb. Viszont ez már régi történet, a .eu után volt még 1-2 sikertelen próbálkozása, azóta már kivonta magát a forgalomból. True story 😀

    , Hozzászólás ID: #97309
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'James' írta korábban:

    A .eu volt tulaja, az oldal illetve a hozzátartozó webshop témájában olvashatsz róla elég jó kis hozzászólásokat egészen 2010 őszéig. Röviden annyi, hogy azt reklámozták, hogy ők a legolcsóbbak, aztán persze mégsem, szóval nem volt a legkorrektebb. Viszont ez már régi történet, a .eu után volt még 1-2 sikertelen próbálkozása, azóta már kivonta magát a forgalomból. True story 😀

    Értem, kössz az infőt ! :alcool1: 🙄

    , Hozzászólás ID: #97310
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Syska!

    Az újabb videóddal kapcsolatban tudsz már valamit mondani?:)

    Tudom,h melózol és nincs 0-24 ben ezzel időd foglalkozni, De lehet már valamit tudni?:)

    Ezt ne úgy fogd fel,h egy idegbeteg – tolakodó ember kérdése, hanem egy lelkes rajongódé ( nevet )

    , Hozzászólás ID: #97311
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Hát, szerintem vagy 1 hónap még. =/ Most tettem fel 2 régi videót addig is.

    , Hozzászólás ID: #97312
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Oké.

    Egyes számban bőven elmondhatom,h már nagyon várom, de ezzel jó páran vannak így.

    Most,h jön a jó idő, nyár ismét előjött belőlem ez a nyári pipa fless, és ez hihetetlenül jó érzés 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #97313
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529

    Van egy ötletem !

    Mi lenne ha a régi rossz hangfalakról leszedett sűrű lyukú fémhálót használnám szénkonzol gyanánt ?

    / Nyilván a festékmentesen, mielőtt valaki esetleg rosszra gondolna ! /

    Véleményeket kérek !

    , Hozzászólás ID: #97314
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Véleményt sajnos nem tudok írni, próbálni sem próbáltam, de viszont,h ha kipróbálod, én mindenképp kíváncsi lennék rá, hogy hogyan muzsikált !

    , Hozzászólás ID: #97315
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'franciskanéni' írta korábban:

    Véleményt sajnos nem tudok írni, próbálni sem próbáltam, de viszont,h ha kipróbálod, én mindenképp kíváncsi lennék rá, hogy hogyan muzsikált !

    Még csak ötlet szintjén van, előbb le kell kotornom róla a festéket ! :hehe:

    , Hozzászólás ID: #97316
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Szerintem hagyd a fenébe. A 100ft-os szénkonzol ugyan annyit ér és még festék sincs rajta.

    , Hozzászólás ID: #97317
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'sYska/!/' írta korábban:

    Szerintem hagyd a fenébe. A 100ft-os szénkonzol ugyan annyit ér és még festék sincs rajta.

    Hát, ha te mondod Sensei ! :frime:

    Akkor ez az ötlet ökörség volt bocs ! :hehe:

    Könnyen jött, könnyen ment ! :drapeaublanc:

    , Hozzászólás ID: #97318
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Syska, még a videókhoz visszatérve: Várható még régi videókból feltöltések? Vagy már nincs több, ami nem nyílvános?

    , Hozzászólás ID: #97319
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'franciskanéni' írta korábban:

    Syska, még a videókhoz visszatérve: Várható még régi videókból feltöltések? Vagy már nincs több, ami nem nyílvános?

    Nyugimár ! :hehe:

    , Hozzászólás ID: #97320
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369

    Szerintem normálisan, ' kultúráltan ' kérdeztem meg, továbbá még sértő dolog, vagy valami ilyesmi sem volt benne.

    Ezek után, miért is kell engem nyugizni?

    Na látod.

    , Hozzászólás ID: #97321
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    'franciskanéni' írta korábban:

    Syska, még a videókhoz visszatérve: Várható még régi videókból feltöltések? Vagy már nincs több, ami nem nyílvános?

    Nincs, ez a kettő volt. Márciusban már elvileg tudok új videót hozni. 🙂

    , Hozzászólás ID: #97322
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'franciskanéni' írta korábban:

    Szerintem normálisan, ' kultúráltan ' kérdeztem meg, továbbá még sértő dolog, vagy valami ilyesmi sem volt benne.

    Ezek után, miért is kell engem nyugizni?

    Na látod.

    Be ne sértődjél már ezen ! :hehe:

    Amúgy neked napi tizenkét óra meló után mekkora kedved lenne forgatásokat csinálni ? :diable:

    , Hozzászólás ID: #97323
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    , Hozzászólás ID: #97324
    franciskaneni
    Felhasználó
    franciskanéni
    • Hozzászólás: 369
    'Oreyus' írta korábban:

    Be ne sértődjél már ezen ! :hehe:

    Amúgy neked napi tizenkét óra meló után mekkora kedved lenne forgatásokat csinálni ? :diable:

    Nyilván nem sok, és tudom jól,h Syska is elfoglalt.De ugy gondolom,h meglehet kérdezni normálisan, abból baj nem lehet.

    Nem igaz?:)

    , Hozzászólás ID: #97325
    oreyus
    Felhasználó
    Oreyus
    • Hozzászólás: 529
    'franciskanéni' írta korábban:

    Nyilván nem sok, és tudom jól,h Syska is elfoglalt.De ugy gondolom,h meglehet kérdezni normálisan, abból baj nem lehet.

    Nem igaz?:)

    Dede ! :alcool1:

30 bejegyzés megtekintése - 15,181-15,210 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.