A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Közös rendelés (Márc.-Ápr. ’09)

  • , Hozzászólás ID: #116757
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    nem hagyom abba egy könnyen az biztos:D

    holnap újra probálom

    csak háth új pipa új cső új kerámia 😀

    , Hozzászólás ID: #116758
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305

    A rendelés menetével én teljesen elégedett vagyok mivel 8 nap alatt ideért a csomag teljesen sértetlenül. Továbbítottam is a többieknek és ugy olvasom hogy mindenki megkapta sértetlenül 2 napon belül úgyhogy ennek is örülök.

    Most a termékekről:

    A Razan Sultan cső nagyon bejön, sokkal jobb mint a “sima” csövek amiket itthon lehet kapni, mind kinézetre és működésre is.

    A Vortex-el voltak problémáim, először nem akart jönni füst Coco-val és 3Kings-el sem.Aztán most 4. használatra már kezdem megtanulni hogyan tömjek vele, most 3 Cocobrico-val használom 2 réteg vastag grillalufoliával és alugyűrűvel, így most jön rendesen a füst, az íz nagyon jól kivehető és nem is ég meg a dohányom szóval ha kitapasztalja az ember hogy kell tömni vele akkor nagyon frankó úgy gondolom, ne adjátok fel ha egyből nem sikerül vele 😉

    Cira

    , Hozzászólás ID: #116759
    vtomi11
    Felhasználó
    vtomi11
    • Hozzászólás: 5

    Sajnos nekem még nem volt időm kipróbálni a termékeket, mert tegnap jött, és dolgom volt 🙁 de ma bepótolom! 😀

    A rendelés menete tényleg jó volt, a továbbiakban is így tovább!

    Köszi srácok! 😀

    , Hozzászólás ID: #116760
    shisha-san
    Felhasználó
    Shisha-san
    • Hozzászólás: 100

    Örülök hogy rendben megérkeztek a termékek, mindenkinek köszönöm az együttműködést és szervezést, jó pipázást a cuccokkal!

    , Hozzászólás ID: #116761
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Cira írta korábban:
    A rendelés menetével én teljesen elégedett vagyok mivel 8 nap alatt ideért a csomag teljesen sértetlenül. Továbbítottam is a többieknek és ugy olvasom hogy mindenki megkapta sértetlenül 2 napon belül úgyhogy ennek is örülök.

    Most a termékekről:

    A Razan Sultan cső nagyon bejön, sokkal jobb mint a “sima” csövek amiket itthon lehet kapni, mind kinézetre és működésre is.

    A Vortex-el voltak problémáim, először nem akart jönni füst Coco-val és 3Kings-el sem.Aztán most 4. használatra már kezdem megtanulni hogyan tömjek vele, most 3 Cocobrico-val használom 2 réteg vastag grillalufoliával és alugyűrűvel, így most jön rendesen a füst, az íz nagyon jól kivehető és nem is ég meg a dohányom szóval ha kitapasztalja az ember hogy kell tömni vele akkor nagyon frankó úgy gondolom, ne adjátok fel ha egyből nem sikerül vele 😉

    Cira

    ILYENEKET KÉRNÉK! 😀

    Köszi! 🙂

5 bejegyzés megtekintése - 211-215 / 215

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.