A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #89258
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    sYska/!/ írta korábban:
    Természetesen aki kitörölte az írásaim az kitörölte a forrást is… vizipipafan.hu linknek meg nyoma sincs. :rougefaché:

    Szakdogánál például, meg egyetlen beadandónál sem szabad lehivatkozni a wikipedia-n talált dolgokat, mert olyan szerkesztések vannak benne, hogy hihetetlen… :faché4:

    , Hozzászólás ID: #89259
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    wakummaci írta korábban:
    Írd meg újra, tedd vágólapra, és tedd vissza… 😀

    Vissza tettem egy régi állapotról, de megint várni kell amíg elfogadják….

    , Hozzászólás ID: #89260
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    pooly írta korábban:
    Éppen a napi kötelező cardamommal szeretkezem. :coeur:

    Hát ezen rohadtul röhögtem, mi az hogy szeretkezel a dohánnyal!?!?! :hehe:

    , Hozzászólás ID: #89261
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Hörgőkön keresztül teszem magamévá. 😀

    , Hozzászólás ID: #89262
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    sYska/!/ írta korábban:
    Egyem a szívét István nevű Wikipédia szerkesztőnek. Kitörölte majd egy egész oldalnyi írásom és hülye, rémisztgető marhaságokkal írta tele..

    Aki nem ért hozzá az miért szerkeszti? Most komolyan…. Google-ba keres és átírja amit először talál vagy mi?

    Kezd bomlani a bizalmam a wikipédia felé… :triste1:

    IP címét elvileg meg kell jelenítenie ott, az alap dolog, ha valaki szerkeszti.

    Valahova kell fordulni, és mondani, hogy erről az IP-ről szerkesztették, mutatni az előző példányt, aztán amit ő írt, és ellenőrizni kéne hogy melyik az igazabb.

    Simán megbasznám az ilyet. :rougefaché:

    , Hozzászólás ID: #89263
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    webbie írta korábban:
    Simán megbasznám az ilyet. :rougefaché:

    Na de moderátor néni őő bácsi.. 😀 Ne tessék idegeskedni! Amúgy én is fenékbeszexuálnám.

    , Hozzászólás ID: #89264
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Gábor írta korábban:
    webbie írta korábban:
    Simán megbasznám az ilyet. :rougefaché:

    Na de moderátor néni őő bácsi.. 😀 Ne tessék idegeskedni! Amúgy én is fenékbeszexuálnám.

    Nem idegeskedésből írtam, csak bánt, hogy vannak ilyen tudatlan pöcsök, akik átírják úgy, hogy lejárassák az egészet. IP cím alapján simán megkeresném és elbeszélnék vele. 😀

    , Hozzászólás ID: #89265
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    izomszag van 😀

    , Hozzászólás ID: #89266
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Halálmix dohány teljesített. Szír pipa, kínai Phunnel, 4 CocoCoal. Check out the pictures! 😉

    , Hozzászólás ID: #89267
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504
    Gábor írta korábban:
    Halálmix dohány teljesített. Szír pipa, kínai Phunnel, 4 CocoCoal. Check out the pictures! 😉

    irigyellek 😀

    tök jó lehet faterral pipázni… sajnos faterom cigizik és ki nem állhatja még a füst illatát sem, nemhogy leüljön velem pipázni

    , Hozzászólás ID: #89268
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    Emberke202 írta korábban:
    Gábor írta korábban:
    Halálmix dohány teljesített. Szír pipa, kínai Phunnel, 4 CocoCoal. Check out the pictures! 😉

    irigyellek 😀

    tök jó lehet faterral pipázni… sajnos faterom cigizik és ki nem állhatja még a füst illatát sem, nemhogy leüljön velem pipázni

    Fater is cigizik, de rohadtul szereti a pipát. Amúgy tényleg jó, de egyedül is fasza. Most a tesóm is itt ül mellettem.

    , Hozzászólás ID: #89269
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    krampi írta korábban:
    izomszag van 😀

    höhö :happy1:

    , Hozzászólás ID: #89270
    lbalazs15
    Felhasználó
    lbalazs15
    • Hozzászólás: 81

    Szüleim ki nem állhatják a pipát és nem is cigiznek… Szal csak késő este tudok vagy a barátoknál pipázni… :siffle:

    , Hozzászólás ID: #89271
    bandikj
    Felhasználó
    BandiKJ
    • Hozzászólás: 438

    .eu-s komment idézet:

    “8 | buksikka

    2009 – 12 – 06 – 20:40

    én uggy ttolttam hogy akét nagy bipát elö vetteem

    eggyikbe csokisat másikba mangosat és eegyszerre szijutuk a kettőtt aaztán jöt aaz ötlett minek van 3 pippán ha kettőtt használunk igy hát elő vettük a harmadik aaz mondjuk kicsssi de annaak uttán ozhattatlan a füstje van bár milyen szén van rajta és bár milyen dohháyyn sszolval a kicsibe keverttük a 2 almát, cseresznyét és az eprestt udd dee jó vvolt gyerreekeek de naagyyon

    am szerintem aaz epres a nyerrő ^^ annál jobb dohhány nincsen ttök mindeggy a márka”

    azt a qqqqq… ez meg mi a szösz? elég fonetikusan mutatta be, hogy dadog 😀

    , Hozzászólás ID: #89272
    lbalazs15
    Felhasználó
    lbalazs15
    • Hozzászólás: 81
    BandiKJ írta korábban:
    .eu-s komment idézet:

    “8 | buksikka

    2009 – 12 – 06 – 20:40

    én uggy ttolttam hogy akét nagy bipát elö vetteem

    eggyikbe csokisat másikba mangosat és eegyszerre szijutuk a kettőtt aaztán jöt aaz ötlett minek van 3 pippán ha kettőtt használunk igy hát elő vettük a harmadik aaz mondjuk kicsssi de annaak uttán ozhattatlan a füstje van bár milyen szén van rajta és bár milyen dohháyyn sszolval a kicsibe keverttük a 2 almát, cseresznyét és az eprestt udd dee jó vvolt gyerreekeek de naagyyon

    am szerintem aaz epres a nyerrő ^^ annál jobb dohhány nincsen ttök mindeggy a márka”

    azt a qqqqq… ez meg mi a szösz? elég fonetikusan mutatta be, hogy dadog 😀

    itt nem csak dadogás van… ez kihagyta az alap nyelvtan órákat oo/

    , Hozzászólás ID: #89273
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570
    lbalazs15 írta korábban:
    BandiKJ írta korábban:
    .eu-s komment idézet:

    “8 | buksikka

    2009 – 12 – 06 – 20:40

    én uggy ttolttam hogy akét nagy bipát elö vetteem

    eggyikbe csokisat másikba mangosat és eegyszerre szijutuk a kettőtt aaztán jöt aaz ötlett minek van 3 pippán ha kettőtt használunk igy hát elő vettük a harmadik aaz mondjuk kicsssi de annaak uttán ozhattatlan a füstje van bár milyen szén van rajta és bár milyen dohháyyn sszolval a kicsibe keverttük a 2 almát, cseresznyét és az eprestt udd dee jó vvolt gyerreekeek de naagyyon

    am szerintem aaz epres a nyerrő ^^ annál jobb dohhány nincsen ttök mindeggy a márka”

    azt a qqqqq… ez meg mi a szösz? elég fonetikusan mutatta be, hogy dadog 😀

    itt nem csak dadogás van… ez kihagyta az alap nyelvtan órákat oo/

    Nemcsak a helyesírása hanem a pipához való szakértelme is felülmúlja az általunk elképzelhetetlennek hitt mértéket!

    , Hozzászólás ID: #89274
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Alúlmúlja!

    Ugye ezt akaratd írni? 🙂

    , Hozzászólás ID: #89275
    lbalazs15
    Felhasználó
    lbalazs15
    • Hozzászólás: 81

    Szerintem biztos ezt akarta.

    Amúgy még azokat az okosokat “szeretem” akik megmondják, hogy hogyan tömjem a kerámiát…:hurt1:

    , Hozzászólás ID: #89276
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    gerago írta korábban:
    Most érkeztek Szk-ba csillag alakú modok.

    Ára még nincs.

    , Hozzászólás ID: #89277
    bogaras
    Felhasználó
    bogaras
    • Hozzászólás: 302

    Az .eu-n alig ismerik a cocobrico-t. Miért van ez? Akármikor voltam azon a honlapon, mindig az öngyulladós volt a téma. :0

    , Hozzászólás ID: #89278
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    igények, tapasztalat hiánya stb 🙂

    , Hozzászólás ID: #89279
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Öngyulladó szenek – 126 hozzászólás

    Ömlesztett szenek – 228 hozzászólás

    Olvasgattam az ottani fórumot, a tapasztaltabbak azért ott is csak cocot használnak.

    , Hozzászólás ID: #89280
    bogaras
    Felhasználó
    bogaras
    • Hozzászólás: 302
    Nick írta korábban:
    Öngyulladó szenek – 126 hozzászólás

    Ömlesztett szenek – 228 hozzászólás

    Olvasgattam az ottani fórumot, a tapasztaltabbak azért ott is csak cocot használnak.

    Ezek a számadatok csalnak, mert ők az öngyulladósat is ömlesztve tárolják. :hehe:

    (nem hagyhattam ki, bocs)

    , Hozzászólás ID: #89281
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    bogaras írta korábban:
    Az .eu-n alig ismerik a cocobrico-t. Miért van ez? Akármikor voltam azon a honlapon, mindig az öngyulladós volt a téma. :0

    Ha lukfej öngyulladósat használ akkor a sok kis öntudatlan mitugrász is azt használja, mert akkor ‘nagynak’ érzik magukat. Továbbá nincs igényük és tapasztalatuk a természetes szenek használatához. :]

    , Hozzászólás ID: #89282
    bryce
    Felhasználó
    bryce
    • Hozzászólás: 740

    Igazat adok! + én utálom a 3kingset :berk1:

    , Hozzászólás ID: #89283
    homo pipulens
    Felhasználó
    Homo Pipulens
    • Hozzászólás: 165
    bryce írta korábban:
    Igazat adok! + én utálom a 3kingset :berk1:

    Sziasztok én is a cbre teszem le a vokszomat. Öngyulladósat is csak akkor használok ha lusta illl nincs aparátus a büzemelésére. mellesleg szerintem a cb nek van egy kellemes lágyabb íze.

    , Hozzászólás ID: #89284
    bogaras
    Felhasználó
    bogaras
    • Hozzászólás: 302
    Homo Pipulens írta korábban:
    bryce írta korábban:
    Igazat adok! + én utálom a 3kingset :berk1:

    Sziasztok én is a cbre teszem le a vokszomat. Öngyulladósat is csak akkor használok ha lusta illl nincs aparátus a büzemelésére. mellesleg szerintem a cb nek van egy kellemes lágyabb íze.

    A cb-nak és semmi mellékízét nem érzek. Én is öngyulladóssal kezdtem, de cocobrico függő-ként az öngyulladós szagára mindig a csillagszóró jut eszembe, plusz az ízét érzem végig. Másféle szén, az tuti.

    , Hozzászólás ID: #89285
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    A koleszban nincs lehetőség csak öngyulladósra, bár most dolgozunk egy épületen belüli megoldáson, akkor már csak cb lesz. Ahogy megérzem az öngyulladó réteg füstjét, már fáj a fejem, olyan büdös :berk1:

    , Hozzászólás ID: #89286
    bogaras
    Felhasználó
    bogaras
    • Hozzászólás: 302
    Nick írta korábban:
    A koleszban nincs lehetőség csak öngyulladósra, bár most dolgozunk egy épületen belüli megoldáson, akkor már csak cb lesz. Ahogy megérzem az öngyulladó réteg füstjét, már fáj a fejem, olyan büdös :berk1:

    A legegyszerűbb, ha bevisztek egy gázforrasztót. Ha van füstérzékelő(bár füst amúgy se jellemző cb-nél), akkor megcsináljátok a konyhában, klotyóban stb. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #89287
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Be tudnánk gyújtani, ezzel nincs probléma. De minden tele van tűzjelzővel. Minden! 🙁

30 bejegyzés megtekintése - 7,171-7,200 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.