A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #89618
    homo pipulens
    Felhasználó
    Homo Pipulens
    • Hozzászólás: 165
    Hookah írta korábban:
    Nick írta korábban:
    Életemben most először iszok Rooibos, Afrikai vörös teát. Nagyon finom, ajánlom mindenkinek, hogyha teheti, próbálja ki. :cote:

    Nagyon finom én is nagyon szeretem, bár jobban szeretem a fekete teákat, de azért néha egy jó vörös is jó! :happy1:

    Szkban lehet kapni török teákat, ma egy almás teát ittam vizipipázáshoz; nagyon jó volt. :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #89619
    schify
    Felhasználó
    Schify
    • Hozzászólás: 170

    Nem tudom itt kinek van digis tv csomagja vagy csak simán hallott-e ilyesmit, de igaz az hogy nem lesz Comedy Central többet? Nekem pár napja nincs, pedig azt néztem a legtöbbet.

    , Hozzászólás ID: #89620
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    addig biztos nem lesz amíg meg nem egyezik a digi meg az MTV. az pedig szerintem nem fog bekövetkezni egyhamar

    https://comment.blog.hu/2010/01/07/most_ … _szopoagra

    , Hozzászólás ID: #89621
    schify
    Felhasználó
    Schify
    • Hozzászólás: 170

    Nem paranoiás.

    , Hozzászólás ID: #89622
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570
    Schify írta korábban:

    Nem paranoiás.

    Nem is paranoiás!Inkább buzeráns!(már bocsánat)

    , Hozzászólás ID: #89623
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615

    Ez már megint politika srácok! Legalább mi ne alacsonyodjunk le arra a szintre, amit a parlamentben művelnek.

    , Hozzászólás ID: #89624
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    srácok holnapi bkv sztrájkról valami hir esetleg?

    , Hozzászólás ID: #89625
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    Mire számíthatnak az utasok?

    A szakszervezet mindenesetre arra számít, hogy éjféltől határozatlan időre megbénul a főváros tömegközlekedése, ezt követően a BKV járművei közül csak a metró jár megbízhatóan.

    A trolik részben járnak majd, a villamosok közül alig néhány indul el, az 1300 buszból pedig mindössze 300. A ráckevei és a szentendrei HÉV részlegesen jár, a csepeli és a gödöllői viszont egyáltalán nem indul el.

    Az InfoRádió megkereste a fővárosi önkormányzat sajtóirodáját, hogy ingyenesen lehet-e sztrájk esetén Budapesten parkolni, ám az iroda válasza szerint a megszokott rend szerint kell majd fizetni. Az önkormányzat ezt azzal magyarázta, hogy a megnövekedett forgalom így is gondot fog okozni, az ingyenesség pedig csak tovább nehezítené a parkolást Budapesten.

    Bővebben: Link

    Amúgy sziasztok visszatértem 😀

    , Hozzászólás ID: #89626
    schify
    Felhasználó
    Schify
    • Hozzászólás: 170

    Én főleg nem szoktam ilyenekkel foglalkozni csak ez megdöbbentő volt számomra. De jogos amúgy.

    , Hozzászólás ID: #89627
    isi
    Felhasználó
    isi
    • Hozzászólás: 470
    gukrisz írta korábban:
    Mire számíthatnak az utasok?

    A szakszervezet mindenesetre arra számít, hogy éjféltől határozatlan időre megbénul a főváros tömegközlekedése, ezt követően a BKV járművei közül csak a metró jár megbízhatóan.

    A trolik részben járnak majd, a villamosok közül alig néhány indul el, az 1300 buszból pedig mindössze 300. A ráckevei és a szentendrei HÉV részlegesen jár, a csepeli és a gödöllői viszont egyáltalán nem indul el.

    Az InfoRádió megkereste a fővárosi önkormányzat sajtóirodáját, hogy ingyenesen lehet-e sztrájk esetén Budapesten parkolni, ám az iroda válasza szerint a megszokott rend szerint kell majd fizetni. Az önkormányzat ezt azzal magyarázta, hogy a megnövekedett forgalom így is gondot fog okozni, az ingyenesség pedig csak tovább nehezítené a parkolást Budapesten.

    Bővebben: Link

    Amúgy sziasztok visszatértem 😀

    Aszem én akkor holnapra szabadnapot veszek ki a suliból, mivel csak busszal tudok eljutni… 1 órát meg nincs kedvem gyalogolni reggel a hidegben, át a dakotatelepen….

    , Hozzászólás ID: #89628
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    sYska/!/ írta korábban:

    Amúgy gázok-folyadékok tulajdonságai nagyon hasonlítanak az alap törvényekben, e gyüttesesen fluidumnak nevezik őket.

    hasonlítanak, de nem ugyanazok. egy gáz sokkal jobban össze tud sűrűsödni mint egy folyadék. ha adott molszámú folyadékot próbálnánk összepréselni akkor, egész egyszerűen alig találnánk akkor nyomást kibíró anyagot, ami nem repedne szét. a gázokat sokkal könnyebb sűrűsíteni.

    egy folyadék maximum, az edény alakját tudna felvenni, kitölteni a rendelkezésre álló terület teljes egészét nem

    , Hozzászólás ID: #89629
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    A BKV-sztrájk nekem is szarul jött :S. El kéne jutnom az Ajtósi Dürer sorra, de 1-es villamossal szoktam menni Stadionoktól, most nemtudom mi lesz :S. 16. kerből a Gödöllői HÉV-vel el tudok menni Örsig, metróval a Stadionokig, de onnan, hogyan tovább? 😀 Valami troli is megy oda, de akkor be kellene utaznom a fél várost, mert csak a Nyugati pu-nál tudnék átszállni rá, ahhoz meg át kell szállnom 3-as metróra. Ahhoz meg nincs kedvem. Szóval necces lesz.

    , Hozzászólás ID: #89630
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    Nekem jól jött, haza lehetett menni, mivel én ott vagyok gyakorlaton. csak azt nem értem akkor mia…… kellett bemenni..

    , Hozzászólás ID: #89631
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    cyp írta korábban:
    Nekem jól jött, haza lehetett menni, mivel én ott vagyok gyakorlaton. csak azt nem értem akkor mia…… kellett bemenni..

    Mármint hol vagy gyakorlaton? Közlekedni nem lehet és most csak az lesz, hogy beutazom a belvárosba, hogy onnan kijussak a külváros másik részébe 😀 Aki nem szeret iskolába járni, annak jó, de én pl nem iskolába szeretnék eljutni, és ebben az esetben idegesítő.

    , Hozzászólás ID: #89632
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    anegytech írta korábban:
    A BKV-sztrájk nekem is szarul jött :S. El kéne jutnom az Ajtósi Dürer sorra, de 1-es villamossal szoktam menni Stadionoktól, most nemtudom mi lesz :S. 16. kerből a Gödöllői HÉV-vel el tudok menni Örsig, metróval a Stadionokig, de onnan, hogyan tovább? 😀 Valami troli is megy oda, de akkor be kellene utaznom a fél várost, mert csak a Nyugati pu-nál tudnék átszállni rá, ahhoz meg át kell szállnom 3-as metróra. Ahhoz meg nincs kedvem. Szóval necces lesz.

    kb fél óra séta lenne stadionoktól 🙂

    , Hozzászólás ID: #89633
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593
    anegytech írta korábban:
    cyp írta korábban:
    Nekem jól jött, haza lehetett menni, mivel én ott vagyok gyakorlaton. csak azt nem értem akkor mia…… kellett bemenni..

    Mármint hol vagy gyakorlaton? Közlekedni nem lehet és most csak az lesz, hogy beutazom a belvárosba, hogy onnan kijussak a külváros másik részébe 😀 Aki nem szeret iskolába járni, annak jó, de én pl nem iskolába szeretnék eljutni, és ebben az esetben idegesítő.

    bkv-nál.:)

    , Hozzászólás ID: #89634
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Quote:
    No beköszöntött a kánaán…na jó, valóságból drágaságom meglepett a pipámhoz egy Naaaagy Quad metal hőtartóval!

    Gondoltam megosztom veletek a képeket így frissében, már be is izzítottam!

    Hat ez vicces 🙂 Voltunk bent a fiukkal ma SZK-ban es valaki vett egy nagy hotartot.

    Mondtam is, hogy ezt nem nagyon ismerik, tehat biztos valaki olyan vette, aki a forumra valo, viszont amikor kineztem, akkor egy holgy allt ott. A beszelgetes vegso reszebol pedig kivettem, hogy nem maganak, hanem valakinek veszi. Ezekszerint a tied volt es jok voltak a tippjeim 😛

    , Hozzászólás ID: #89635
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Így van!

    Ő az Én párocskám! A Mindenem!

    Imádom, és Ő is engem! Nagyon boldogok vagyunk együtt, és mindig meglepjük egymást valami aprósággal…Hát most Ő lepett meg engem ezzel az óriási aprósággal…

    Még most is csodálkozom, hogy mennyire jó ez a hőtartó!

    , Hozzászólás ID: #89636
    joker
    Felhasználó
    Joker
    • Hozzászólás: 300
    cyp írta korábban:
    a sima dumaládát nemlátja egy mezei user nem?

    csak mert nagyon kivan halva, és ha jön új felhasználó, azt látja hogy nincs élet.

    “azonban szeretném ha a publikus dumaládát használnátok elsősorban. Itt inkább vitákat beszéljetek meg vagy pl. ki mikor megy SZK-ba, stb.stb.”

    csak azért mondom, mert tényleg kihalt a sima dumaláda. :triste1:

    Igen ezt néztem én is hogy kicsit pang a topic :triste1:És ahogy irtad 1 sima nem regelt emberke aki idetéved azt látja, hogy nincs élet. Bár azok általában nem biztos, hogy a dumaládát nézik, szerintem inkább valami fontosabb, információ dúsabb rész fognak keresni 🙂

    Remélem nem voltam túl kusza :intello:

    , Hozzászólás ID: #89637
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Joker írta korábban:
    cyp írta korábban:
    a sima dumaládát nemlátja egy mezei user nem?

    csak mert nagyon kivan halva, és ha jön új felhasználó, azt látja hogy nincs élet.

    “azonban szeretném ha a publikus dumaládát használnátok elsősorban. Itt inkább vitákat beszéljetek meg vagy pl. ki mikor megy SZK-ba, stb.stb.”

    csak azért mondom, mert tényleg kihalt a sima dumaláda. :triste1:

    Igen ezt néztem én is hogy kicsit pang a topic :triste1:És ahogy irtad 1 sima nem regelt emberke aki idetéved azt látja, hogy nincs élet. Bár azok általában nem biztos, hogy a dumaládát nézik, szerintem inkább valami fontosabb, információ dúsabb rész fognak keresni 🙂

    Remélem nem voltam túl kusza :intello:

    A reggelt user látja az utolsó aktív témák között a másik dumaládát… 🙂

    , Hozzászólás ID: #89638
    cyp
    Felhasználó
    cyp
    • Hozzászólás: 593

    bocs rosszul írtam valszeg fáradtság miatt, tehát a tagos dumaládát nemlátják, és az aktív topic nem ez aminek kéne lennie.

    , Hozzászólás ID: #89639
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Volt pár perc szünet, de már ismét működünk teljes gőzzel. 🙂

    , Hozzászólás ID: #89640
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Basszus,az abszolut fuggoseg a telefonrol valo forumozas 😀 De unalomuzonek tokeletes 😛

    , Hozzászólás ID: #89641
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    krampi írta korábban:
    Basszus,az abszolut fuggoseg a telefonrol valo forumozas 😀 De unalomuzonek tokeletes 😛

    Na azt én is szoktam, csak valamiért az iphoneomról nem tudok írni, hiába replyolok.

    Téma szövegébe bele tudok bökni bármi szöveget, de ahova egyébként az üzeneteket írjuk, oda nem.

    , Hozzászólás ID: #89642
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    phpbb-t nem mobilokra tervezték. :]

    , Hozzászólás ID: #89643
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    sYska/!/ írta korábban:
    phpbb-t nem mobilokra tervezték. :]

    Igazából minden egyes létező oldal pontosan ugyanúgy jön be az iphoneon mint a gépen..

    Témához tudok írni, állománycsatoláshoz tudok írni, csak ebbe az egyetlen szövegdobozba nem..

    , Hozzászólás ID: #89644
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291

    Még én sem próbálkoztam vele de tesztelem amint hazaértem és kapott némi töltést. 🙂

    Igaz nekem nem iphone-om van. 😛

    , Hozzászólás ID: #89645
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042
    wakummaci írta korábban:
    krampi írta korábban:
    Basszus,az abszolut fuggoseg a telefonrol valo forumozas 😀 De unalomuzonek tokeletes 😛

    Na azt én is szoktam, csak valamiért az iphoneomról nem tudok írni, hiába replyolok.

    Téma szövegébe bele tudok bökni bármi szöveget, de ahova egyébként az üzeneteket írjuk, oda nem.

    Dettó… mindig olvasom iphone-ról, de írni nem tudok, csak levélnél ‘tárgyba’ vagy hsz-nél témába.

    , Hozzászólás ID: #89646
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473
    gas írta korábban:
    wakummaci írta korábban:

    Na azt én is szoktam, csak valamiért az iphoneomról nem tudok írni, hiába replyolok.

    Téma szövegébe bele tudok bökni bármi szöveget, de ahova egyébként az üzeneteket írjuk, oda nem.

    Dettó… mindig olvasom iphone-ról, de írni nem tudok, csak levélnél ‘tárgyba’ vagy hsz-nél témába.

    bizony, én sem tudok írni. lehet hogy valami böngészőt kéne keresni a safari mellé talán az támogatná.

    , Hozzászólás ID: #89647
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Üdv mindenkinek. Jó rég jártam erre, nemtudom ki emlékszik még rám… 🙂 Sajnos megvan az oka mindennek… le kellett tegyem a pipát az asztmám miatt. Háát van ilyen.

30 bejegyzés megtekintése - 7,531-7,560 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.