A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #91896
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Nekem az a fólialyukasztás tette be a kaput, tiszta röhej.

    Ez az egész oldal sehol nem lesz 3 hónap múlva, bepróbálják még ünnepekre a vásárlóerő hülyítését aztán fine.

    , Hozzászólás ID: #91897
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Ilyen ramatyul, mint most már rég éreztem magam. A stressz, az idegesség az igazi halálos betegség. Az őszi szünetem az egyenlő a semmivel, hála az inkább nem illetem semmilyen jelzővel tanárnak, mert akkor sok csillagot látnátok itt. 🙂

    Igen, az a video nekem is tetszett. 1 réteg fólia székletül kilyukasztva, bénán rárakva. Előtte meg egy dohányszál kiállt a kerámiából. Szívja, szívja, azt mondja nincs mellékíz (annyi füstből megállapítva?)… Kizárt, hogy nem égett meg az a dohány. Lukjaniról meg annyit, hogy szerintem nagyon jó üzletember. Nem kell ahhoz kedvesnek, őszintének, vízipipaszakértőnek lenni, hogy az legyen. Egy üzletember attól jó, hogy minél jobban áttudja b*szni a másikat, hogy minél több haszna legyen. Mindezt úgy, hogy az üzlettársával, vásárlójával elhiteti, hogy nagyon jól járt. Kölcsönösen előnyös üzlet mindkét fél számára nem létező, (véleményem szerint) vagy nagyon ritka. 🙂 Most itt nem konkrétan az egy-két ezer Forintos dolgokra gondolok. Természetesen vannak kivételek, de sajnos a nagy részük ilyen.

    , Hozzászólás ID: #91898
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Ma horgászni voltam,kavicsbánya tóban, motorcsónak, halradar,stb, és a végén 10 hallal több lett a tóban, mert a ragadozóknak szánt csalihalakat is ellengettünk ( boltba vettük…) mert semmi mozgás (kapás) nem volt … (max a műcsalikat tornáztattuk… :hehe: )

    de jó kedvű vagyok, most finom házi bort kortyolgatok….

    A jó üzletember meg a korrekt ember ,mert annak öröme van benne ,meg a vásárlóknak is, és az üzlet egyre jobban megy, míg az átkurósnak egyre rosszabbul,mert csak egyszer vesznek tőle…..

    , Hozzászólás ID: #91899
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    A korrekt ember a számunkra jó üzlet ember. Én viszont most arra gondolok, aki mindig talál valakit, hogy hülyére vegye. Sajnos ismerek ilyen embert, és ő valahogy mindig mindenből pénzt csinál. Olyan dumája van, hogy könnyen meggyőzi a szerencsétlen embert aki majd utána fog koppanni. Az ilyenre mondják, hogy jó az “üzleti érzéke”. Ezt meglehet úgyis oldani, hogy korrekten viselkedik az ügyfeleivel. Kedves, mindig odafigyel rájuk. Viszont lehet kevesebb a haszna, de legalább becsületes. A többi meg egy kevéske plusz haszonért bármire képes. Erre van egy csúnya mondás, hogy az édesanyját meg***ná két Forintért. Szóval egy kis haszonért képes eljátszani a becsületét, hitelességét.

    , Hozzászólás ID: #91900
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Milyen videóról beszéltek? :$

    , Hozzászólás ID: #91901
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    Tomka írta korábban:
    Milyen videóról beszéltek? :$

    AM Wisky dohány teszt a vpmánián

    , Hozzászólás ID: #91902
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787

    Fészbúkról:

    Vízipipa*áni*.hu Egyébként tudtátok, hogy Magyarországon csak tőlünk tudsz dohányt rendelni webáruházból a vízipipádba? Az összes márka teljes ízválasztékát megtalálod itt: … (linket nem teszem be)

    Írtam hozzászólásba, hogy nem csak ott lehet rendelni, sőt. Ahonnan még lehet rendelni, onnan sokkal több márkából és ízből lehet választani, és olcsóbb is a szállítás. (SZK-t beleszámolva 2 helyről lehet rendelni.) De fura módon kitörölték a hozzászólásomat. 🙁

    , Hozzászólás ID: #91903
    dice
    Felhasználó
    Dice
    • Hozzászólás: 631
    ShaaM írta korábban:
    Fura módon kitörölték a hozzászólásomat. 🙁

    tuti az FB rendszere fucsolt be XD

    , Hozzászólás ID: #91904
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787
    ShaaM írta korábban:
    Fészbúkról:

    Vízipipa*áni*.hu Egyébként tudtátok, hogy Magyarországon csak tőlünk tudsz dohányt rendelni webáruházból a vízipipádba? Az összes márka teljes ízválasztékát megtalálod itt: … (linket nem teszem be)

    Írtam hozzászólásba, hogy nem csak ott lehet rendelni, sőt. Ahonnan még lehet rendelni, onnan sokkal több márkából és ízből lehet választani, és olcsóbb is a szállítás. (SZK-t beleszámolva 2 helyről lehet rendelni.) De fura módon kitörölték a hozzászólásomat. 🙁

    Igazából jogosan lett törölve, etikátlan rontani a másik üzletét. Miért foglalkozik mindenki velük? Ezért jó a marketingjük, mert mindannyian erről beszélünk. Hagyjátok a francba, komolyan 🙂 Ellubickolnak amíg csődbe nem mennek, aztán kész.

    , Hozzászólás ID: #91905
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Nick írta korábban:
    ShaaM írta korábban:
    Fészbúkról:

    Vízipipa*áni*.hu Egyébként tudtátok, hogy Magyarországon csak tőlünk tudsz dohányt rendelni webáruházból a vízipipádba? Az összes márka teljes ízválasztékát megtalálod itt: … (linket nem teszem be)

    Írtam hozzászólásba, hogy nem csak ott lehet rendelni, sőt. Ahonnan még lehet rendelni, onnan sokkal több márkából és ízből lehet választani, és olcsóbb is a szállítás. (SZK-t beleszámolva 2 helyről lehet rendelni.) De fura módon kitörölték a hozzászólásomat. 🙁

    Igazából jogosan lett törölve, etikátlan rontani a másik üzletét. Miért foglalkozik mindenki velük? Ezért jó a marketingjük, mert mindannyian erről beszélünk. Hagyjátok a francba, komolyan 🙂 Ellubickolnak amíg csődbe nem mennek, aztán kész.

    Ne haragudj de szerinted mi az etikátlanabb?

    Hamisat állítani üzletként, azaz HAZUDNI a vásárlónak, vagy mint vásárló megpróbálni felvilágosítani a többi vásárlótársadat, hogy nem egészen úgy vannak a dolgok ahogy…

    , Hozzászólás ID: #91906
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Igazad van, de ezt attól a csoporttól már megszokhattuk. Magát a hype-ot kellene megszüntetni, és nem foglalkozni vele. Az emberek zöme akik nem informálódnak, úgyis onnan fognak vásárolni, aminek jobb a marketingje. És ezzel mi csak segítünk nekik. Pl. ha valaki nem linkeli be a .eu-ra, én pl. azt sem tudnám hogy létezik ilyen oldal. Aki pedig informálódik, az úgyis több webáruházat fog megkeresni, és mérlegelni.

    , Hozzászólás ID: #91907
    vkond00
    Felhasználó
    vkond00
    • Hozzászólás: 206

    kevés olyan eladót láttam,aki ne dícsérte volna a termékét(ezek közül volt 1-2,aki megmondta,hogy az sz*r,de mutatott helyette egy másikat,amit meg már az egekbe magasztalt,pedig kevéssel voltak jobbak)

    persze lehet találni becsületeset is,csak keresni kell…(ezért kell utánanézni a dolgoknak,mielőtt megveszed)

    , Hozzászólás ID: #91908
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    nekem szkba volt ilyen élményem még a kezdetek kezdetén azt hiszem 1. vásárláskor AFet akartam venni és szolt hogy lejárt és ajánlott egy másik dohányt… szerintem ez igy korrekt és részben a korrektsége miatt van annyi vásárló nála amennyi

    , Hozzászólás ID: #91909
    sayid
    Felhasználó
    sayid
    • Hozzászólás: 29

    Sziasztok.

    A közeljövőben szeretnék venni egy minőségi pipát csak nem tudom eldönteni ,hogy Mya QT vagy Nargilem mini lenne-e a legmegfelelőbb.

    Ti melyiket ajánljátok?

    , Hozzászólás ID: #91910
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    sayid írta korábban:
    Sziasztok.

    A közeljövőben szeretnék venni egy minőségi pipát csak nem tudom eldönteni ,hogy Mya QT vagy Nargilem mini lenne-e a legmegfelelőbb.

    Ti melyiket ajánljátok?

    Szia!

    Nehéz dolog amit kérdezel.Arra gondolok, hogy ebben Neked kell döntened. Te ismered a saját igényeidet, szükségleteidet, elvárásaidat.

    Az oldal illetve mi annyit tudunk segíteni, hogy megkérünk olvasgass a topicokban, például ebben:

    nargilem-vizipipak-t1021.html

    és ebben is: mya-t763.html

    és dönts magad.

    Amennyiben az olvasgatás után is maradtak megválaszolatlan kérdésid, akkor azokat tedd fel, és biztosan fog rá valaki válaszolni!

    Kellemes böngészést! :super:

    , Hozzászólás ID: #91911
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    A QT-vel mindenképpen több embernek van tapasztalata, sokan használjuk azt a pipát és szerintem kivétel nélkül mindannyian szeretjük, emiatt biztos, hogy arra több ajánlást kaphatsz, de ez csak annak köszönhető, hogy a Nargilem később jelent meg a piacon, így kevesebb ember tulajdonát képezi. Véleményem szerint mind a két pipa felső kategóriás, jó minőségű, így a Nargilemben sem kell csalódnod, hogyha azt választod. Szerintem nyugodtan vedd figyelembe, hogy esztétikailag neked melyik nyújtja a kettő közül a nagyobb élményt és válassz ez alapján 🙂

    , Hozzászólás ID: #91912
    sparrow
    Felhasználó
    Sparrow
    • Hozzászólás: 317

    Ha csak a külcsínt nézném én mindenképpen a QT felé hajlanék, mivel nekem jobban tetszik, és ahogy krampi is írta mind a két pipa felső kategóriás. Én jelenleg egy Aladin Blackmoon pipát használok, amit imádok, a feleségemnek egy 47cm-es Topmark pipája van, de mióta megvan az Aladin azóta csak porosodik. Amint lesz egy kis anyagi feleslegem mindenképpen meglepem őt egy minőségi pipával, és én személy szerint a QT-t néztem ki neki.

    , Hozzászólás ID: #91913
    brumi
    Felhasználó
    brumi
    • Hozzászólás: 291

    Én is QT-t szerettem volna először de aztán valahogy mégis Nargilem tulaj lettem. 🙂 Egyáltalán nem bántam meg. Olvasgasd az Ákos által már ajánlott témákat és ha bármi további kérdés merül fel szerintem mindkét pipa birtokosai szívesen válaszolnak Neked.

    , Hozzászólás ID: #91914
    hebdab
    Felhasználó
    hebdab
    • Hozzászólás: 364

    én is segítek kicsit:)

    nekem mindkettőhöz volt szerencsém, A KM mellé szerettem volna egy kisebbet, így lett a Mya QT, aztán a Nargilem mini, és miután először kipróbáltam, talán még aznap eladó sorba tettem a QT-t…

    Azóta se bántam meg, főleg, hogy jó kezekbe került, mindkét pipa stabil, nagyon szép, nagyon jó, minőségi darab, de véleményem szerint mint másodlagos pipa, ha többen vagyunk rá, máris kicsi…

    Lényeg, hogy a Nargilem nekem jobban bevált, nem tudom mért, de ez van.

    Egyikkel se lesz bajod…

    , Hozzászólás ID: #91915
    shaam
    Felhasználó
    ShaaM
    • Hozzászólás: 787
    brumi írta korábban:
    Én is QT-t szerettem volna először de aztán valahogy mégis Nargilem tulaj lettem. 🙂 Egyáltalán nem bántam meg. Olvasgasd az Ákos által már ajánlott témákat és ha bármi további kérdés merül fel szerintem mindkét pipa birtokosai szívesen válaszolnak Neked.

    MYA QT-ben nem fogsz csalódni. Iszonyat jó, nagyon könnyű takarítani, nagyon stabil, szétszedhető, kicsi. :super:

    , Hozzászólás ID: #91916
    sayid
    Felhasználó
    sayid
    • Hozzászólás: 29

    Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

    Még egy kérdésem lenne a témával kapcsolatosan.

    Ugye a Nargilemnél a tartály mentesen kapcsolódik a testhez, míg a QT-nél nem.

    Szerintetek ebből a szempontból melyik “jobb” ?

    , Hozzászólás ID: #91917
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    sayid írta korábban:
    Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

    Még egy kérdésem lenne a témával kapcsolatosan.

    Ugye a Nargilemnél a tartály mentesen kapcsolódik a testhez, míg a QT-nél nem.

    Szerintetek ebből a szempontból melyik “jobb” ?

    A menetes pipák esetében az szokott a probléma lenni, hogy az alapanyag, amelyből a testet készítik nem túl jó minőségű, ezáltal idővel a menetek elkophatnak és szelelni fog a pipa. Ez egy Nargilem esetében nem jelenthet problémát, ugyanis német precizitással, kiváló minőségű anyagból készül. A QT esetében ha megfelelő tömítést használsz, akkor ugyan úgy teljes mértékben légmentesen záró pipát kaphatsz, tehát ez alapján szerintem nem lehet a kettő között különbséget tenni.

    , Hozzászólás ID: #91918
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    sayid írta korábban:
    Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

    Még egy kérdésem lenne a témával kapcsolatosan.

    Ugye a Nargilemnél a tartály mentesen kapcsolódik a testhez, míg a QT-nél nem.

    Szerintetek ebből a szempontból melyik “jobb” ?

    Ez egy évszázados kérdés. Amit előző hsz-ben krampi is említett az egyik oldala a kérdésednek. A tömítéses QT esetében a hozzá járó tömítések épp olyan jó minőségűek, mint maga a vízipipa. Nekem az eredeti tömítés van több mint 1 éve már az adapternél és a üvegtartálynál. Csak a kerámiánál lévő adaptert cseréltem le. Egyszóval ugyan ott tartunk mint a kérdés előtt: Mindkettő ugyan olyan jó. 🙂

    , Hozzászólás ID: #91919
    smity
    Felhasználó
    Smity
    • Hozzászólás: 23

    Al Sultan-ból vki próbálta már a Rózsát?

    Melyik ebből a márkából a legjobb íz ?

    , Hozzászólás ID: #91920
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348
    Smity írta korábban:
    Al Sultan-ból vki próbálta már a Rózsát?

    Melyik ebből a márkából a legjobb íz ?

    Hello!

    Én személy szerint ha még most kezdtél pipázni akkor a cseresznye,eper!

    Ha pedig már régóta benne vagy akkor ajánlom a Citrom&Menta,Cola,Guava!

    Az én személyes kedvencem a Cola szerintem neked is tetszeni fog!

    , Hozzászólás ID: #91921
    solpug
    Felhasználó
    Solpug
    • Hozzászólás: 2

    Császtok nem rég kezdtem gondolkozni rajta, hogy el kéne kezdjek vizipipázni.

    Kérlek segítsetek mien pipát vegyek kezdőként?

    , Hozzászólás ID: #91922
    smity
    Felhasználó
    Smity
    • Hozzászólás: 23

    ezt a Citrom és menta mixet már rég kiakarom próbálni, biztos jó lehet,lehet az lesz 🙂

    , Hozzászólás ID: #91923
    csuszka
    Felhasználó
    Csuszka
    • Hozzászólás: 348
    Smity írta korábban:
    ezt a Citrom és menta mixet már rég kiakarom próbálni, biztos jó lehet,lehet az lesz 🙂

    Nagyon ajánlom jó hűsítő!

    , Hozzászólás ID: #91924
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736
    Smity írta korábban:
    Al Sultan-ból vki próbálta már a Rózsát?

    Melyik ebből a márkából a legjobb íz ?

    Ebböl a márkabol nalunk leggyorsabban szeder, bananturmix, csoki es 5alma fogy.

    , Hozzászólás ID: #91925
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    SzultánKincsei írta korábban:
    Smity írta korábban:
    Al Sultan-ból vki próbálta már a Rózsát?

    Melyik ebből a márkából a legjobb íz ?

    Ebböl a márkabol nalunk leggyorsabban szeder, bananturmix, csoki es 5alma fogy.

    És a Citrom-Menta.

30 bejegyzés megtekintése - 9,781-9,810 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.