A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #92166
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    ElementAlex írta korábban:
    Sziasztok!

    Szeretnék egy vizipipát amit otthon használnék,jó minőségű legyen,és Nammort,Tangiers Phunnelt használnék hozzá.Erre a kettő választásra jutottam Aladin Basha vagy Mya Qt.Ne összehasonlítás hanem szerintetek melyik jobb.Fontos,mert holnap mennék megvenni.

    Válaszokat előre köszönöm. 🙂

    esetleg annyi hogy a qtre plusszba kell költened hogy egyiptomi kerámiával használhasd addig basha-nál nem

    , Hozzászólás ID: #92167
    bogaras
    Felhasználó
    bogaras
    • Hozzászólás: 302
    DajDaj írta korábban:
    és küldjük az ELSŐ összefoglalónkat!

    Én is megkaptam a hírlevelet. Biztosan bomlasztani akarnak. Az ilyen ….-nek ez a módszerük. Rájuk se kell bagózni.

    , Hozzászólás ID: #92168
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    dózer23 írta korábban:
    ElementAlex írta korábban:
    Sziasztok!

    Szeretnék egy vizipipát amit otthon használnék,jó minőségű legyen,és Nammort,Tangiers Phunnelt használnék hozzá.Erre a kettő választásra jutottam Aladin Basha vagy Mya Qt.Ne összehasonlítás hanem szerintetek melyik jobb.Fontos,mert holnap mennék megvenni.

    Válaszokat előre köszönöm. 🙂

    esetleg annyi hogy a qtre plusszba kell költened hogy egyiptomi kerámiával használhasd addig basha-nál nem

    Hát akkor ár szempontjából a Basha jobb.Szerintem Bashát veszek,mert nekem ez a Mya Qt túl kicsi,tudom,hogy ennél a pipánál nem számiít a méret de akkoris szerintem jobb a Basha,dehát majd meglátom. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92169
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    bogaras írta korábban:
    DajDaj írta korábban:
    és küldjük az ELSŐ összefoglalónkat!

    Én is megkaptam a hírlevelet. Biztosan bomlasztani akarnak. Az ilyen ….-nek ez a módszerük. Rájuk se kell bagózni.

    Épp most akartam bequoteolni, de így már nem kell…

    Kérdezem én, ez mi?

    , Hozzászólás ID: #92170
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Alapból az egy genny dolog és nem mellesleg törvénytelen is, hogy visszaélnek információkkal és ellopják azt a mail cím listát, ami a vizipipa.eu tulajdonában van.

    E mellett arról már nem szeretnék külön említést tenni, hogy magára a vízipipázásra, mint hobbira, mint időtöltésre, mint hagyományra nagy ívben f*snak és csak a pénzkereseti lehetőséget látják benne. De ez meg már megint az ő dolguk, meg persze azoké, akik lefekszenek ennek.

    , Hozzászólás ID: #92171
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Szokás szerint folytatódik a patkánykodás ezerrel. Még hogy a … .eu fenyegető leveleleket írt. 😀 Eszem megáll… az aljasság mindenhol felüti a fejét, még a bélyeggyűjtőknél is, ami ugye szintén egy ártatlan hobbi.

    Holnap reggel elindulunk az osztállyal utóljára a hétvégére egy közös bulira a Zemplénbe. Természetesen jön velem a pipa is, és vettem egy ötös Carbopol ringet, ha az ódák igazak amiket zengtetek róla egy páran, akkor nem fogok benne csalódni. 🙂

    , Hozzászólás ID: #92172
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Aki nem tudja hogy :

    27539_1288770639.jpg

    maci_hoki.gif

    , Hozzászólás ID: #92173
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Félix Péter lassan külön Topic-ot érdemelne. 😀

    Mit találtam:

    Quote:
    8.) Tájékoztatás a Közép-magyarországi Fogyasztóvédelmi Felügyelőség (Felügyelőség) vezetőivel

    folytatott lobbi megbeszélésről.

    Előzmények: A gazdasági reklámozásról szóló 2008. évi XLVIII. törvény 2009. március 1-

    től érvényes 19.§-a szerint tilos a dohányáru reklámozása. Ez alól csak a dohányáru értékesítésével

    engedély birtokában foglalkozó üzletek a kivételek. Ezért felháborító, hogy a dohánygyárak

    a cigarettásdobozokon kiterjedt reklámozást folytatnak. Lobbi megbeszélésem célja az

    volt, hogy felhívjam a figyelmet a sok tízmillió cigarettásdobozon folytatott illegális dohányreklámozásra.

    A másik felvetésem az volt, hogy gomba módra szaporodnak az olyan internetes web áruházak,

    amelyek interneten reklámozzák a cigarettát és szivart, illetve vásárolni is lehet dohányárut

    tőlük postai utánvéttel. Fel kívántam hívni a figyelmet a Felügyelőség passzivitására, s

    kérni szerettem volna, szigorú bírságolással szorítsák vissza ezt az új illegális piacot. Azzal a

    Felügyelőségnek is tisztában kellene lennie, hogy tilos postán dohányterméket forgalmazni

    Magyarországon. Az 1999.évi XLII. törvény 5.§ (5) bekezdése szerint dohányáru csak üzletben,

    meghatározott feltételek mellett értékesíthető. Ha postán is lehetne cigarettát, vagy szivart

    rendelni, akkor kiskorúak is simán hozzá tudnának jutni azokhoz.

    Az 1. negyedévi fejlemények

    A lobbi megbeszélésre 2010.02.16-án került sor, amelyen részt vett Bobál Pál a Felügyelőség

    vezetője és Farkas Norbert osztályvezető. A tárgyalás elején Bobál úr ragadta magához a

    kezdeményezést, és erősen kifogásolta, hogy az utóbbi időben túl sok internetes reklámozó

    ellen tett bejelentést a Füstirtók Egyesület. Kijelentette, ha nem fogjuk vissza magunkat, lépéseket

    tesz annak érdekében, hogy ne terheljük túl a Felügyelőséget. Kérdésemre, miként kívánja

    aktivitásunkat csökkenteni, elmondta, hogy elfogultságot jelentenek be ellenünk és kéri,

    hogy más regionális felügyelőségekhez kerüljenek a bejelentéseink. Ezt azért írom le, hogy ha

    a későbbiek során bekövetkezne egy ilyen nyilvánvalóan jogellenes akció, a Füstirtók Egyesület

    bizonyíthassa, nem volt tényleges elfogultság, csupán munkatakarékossági technikáról

    van szó.

    Végül nem mérgesedett el a beszélgetés, abban maradtunk, hogy az egyesület a web áruházak

    elérhetőségét közzétevő honlapok helyett a web áruházat működtető honlapokra helyezi át

    a fő hangsúlyt, cserében viszont a Felügyelőség felgyorsítja az ellenük indított eljárást. Az

    igazgató vállalta azt is, hogy a cigarettásdobozokon kihelyezett reklámok ügyében beadott

    kérelmeinket is gyorsan kivizsgálják. Ettől kezdve a csak a dohányárut forgalmazó web áruházak

    honlapjait jelentettük be, amely lényegesen csökkentette a Füstirtók által kezdeményezett

    eljárások számát. A Felügyelőség azonban nem tartotta be a nekem tett ígéretét. Április

    végéig egyetlen cigarettásdobozon közzétett dohányreklám eljárásban sem hozott határozatot.

    Félix Péter

    egyéni lobbista

    Muhahaha!

    , Hozzászólás ID: #92174
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    moldy007 írta korábban:
    Aki nem tudja hogy :

    27539_1288770639.jpg

    :hehe: :hehe:

    , Hozzászólás ID: #92175
    menzesz
    Felhasználó
    menzesz
    • Hozzászólás: 61
    sYska/!/ írta korábban:
    Félix Péter lassan külön Topic-ot érdemelne. 😀

    Mit találtam:

    Quote:
    8.) Tájékoztatás a Közép-magyarországi Fogyasztóvédelmi Felügyelőség (Felügyelőség) vezetőivel

    folytatott lobbi megbeszélésről.

    Előzmények: A gazdasági reklámozásról szóló 2008. évi XLVIII. törvény 2009. március 1-

    [….]

    végéig egyetlen cigarettásdobozon közzétett dohányreklám eljárásban sem hozott határozatot.

    Félix Péter

    egyéni lobbista

    Muhahaha!

    elkapjam az öreget? nem hiszem hogy megizzasztana:D 1-et ütnék mellé sérvet kapna …

    , Hozzászólás ID: #92176
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    menzesz írta korábban:
    elkapjam az öreget? nem hiszem hogy megizzasztana:D 1-et ütnék mellé sérvet kapna …

    Nincs szükség rá, csak saját magát járatja le. Nem tehet már egyetlen vízipipa fan-os oldal ellen sem. :super:

    , Hozzászólás ID: #92177
    menzesz
    Felhasználó
    menzesz
    • Hozzászólás: 61

    oké mert nem szeretek nálam sokkal gyengébbeket megverni:D de ha muszáj akkor muszáj de csak óvatosan 8 napon belül gyógyuljon …

    , Hozzászólás ID: #92178
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    És ha más néven árulnának vízipipa dohányt webshopok? Nálunk aromának nevezik ( pedig nem tilos) de lehetne melasz is….mi tudnánk mi az….

    már látom is: friss ,nagyon finom Starbuzz melasz érkezett….. 😛

    egyébként a sok zaklatás után a hivatal is rájön hogy egy lökött fanatikussal van dolguk ,oszt mellőzik egy idő után…..

    , Hozzászólás ID: #92179
    hcsimike
    Felhasználó
    HcsImike
    • Hozzászólás: 266

    A végén még kitalálná, hogy a vízipipa miatt agresszívvá váltál és azért verted szét :happy1:

    , Hozzászólás ID: #92180
    menzesz
    Felhasználó
    menzesz
    • Hozzászólás: 61

    hidd el utána nem fog merni meg szólalni 😀

    , Hozzászólás ID: #92181
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    moldy007 írta korábban:
    És ha más néven árulnának vízipipa dohányt webshopok? Nálunk aromának nevezik ( pedig nem tilos) de lehetne melasz is….mi tudnánk mi az….

    már látom is: friss ,nagyon finom Starbuzz melasz érkezett….. 😛

    egyébként a sok zaklatás után a hivatal is rájön hogy egy lökött fanatikussal van dolguk ,oszt mellőzik egy idő után…..

    Moldy: Már tudják, már elfogultsággal akarják megvádolni, hogy leálljon. 🙂

    Félix Péter megoldja a munkanélküliséget! Több munkaerőt a fogyasztóvédelmi hivatalokba! 😀 😀

    Politikusnak sikeresebb lenne…

    , Hozzászólás ID: #92182
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069
    menzesz írta korábban:
    oké mert nem szeretek nálam sokkal gyengébbeket megverni:D de ha muszáj akkor muszáj de csak óvatosan 8 napon belül gyógyuljon …

    nincs 8napon túl gyógyuló sérülés csak ügyetlen orvos….

    , Hozzászólás ID: #92183
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    dózer23 írta korábban:
    menzesz írta korábban:
    oké mert nem szeretek nálam sokkal gyengébbeket megverni:D de ha muszáj akkor muszáj de csak óvatosan 8 napon belül gyógyuljon …

    nincs 8napon túl gyógyuló sérülés csak ügyetlen orvos….

    Ez feldobta a napom, jó poén. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #92184
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    a 8 napon tuli dolgot igazolja: Moto GP meg más bajnokságokon esnek a motorosok és ha nem hal meg dokik megjavítják és már a másik héten versenyez……

    , Hozzászólás ID: #92185
    rongycsomo
    Felhasználó
    rongycsomo
    • Hozzászólás: 90

    Abban a bizonyos ominózus videóban találtam a következő képet. Nem tudom, talán öngól? 🙂

    Vigyázat, csak erős idegzetűeknek!

    , Hozzászólás ID: #92186
    elementalex
    Felhasználó
    ElementAlex
    • Hozzászólás: 393
    rongycsomo írta korábban:
    Abban a bizonyos ominózus videóban találtam a következő képet. Nem tudom, talán öngól? 🙂

    Vigyázat, csak erős idegzetűeknek!

    Na ez durva oo/

    , Hozzászólás ID: #92187
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    rongycsomo írta korábban:
    Abban a bizonyos ominózus videóban találtam a következő képet. Nem tudom, talán öngól? 🙂

    Vigyázat, csak erős idegzetűeknek!

    Na ezt, hogy sikerült? 😀

    , Hozzászólás ID: #92188
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    én nem tudom leszedni:S valaki megosztaná velem miről is van szó?

    , Hozzászólás ID: #92189
    rongycsomo
    Felhasználó
    rongycsomo
    • Hozzászólás: 90
    wakummaci írta korábban:
    rongycsomo írta korábban:
    Abban a bizonyos ominózus videóban találtam a következő képet. Nem tudom, talán öngól? 🙂

    Vigyázat, csak erős idegzetűeknek!

    Na ezt, hogy sikerült? 😀

    Nem könnyű észrevenni, mivel csak egy képkocka erejéig tűnik fel. Mindenesetre aki a videót vágta nagyon humoros emberke lehet, minden gratulációm neki. Ha maga Horváth László vágta, akkor pedig le a kalappal előtte, van önkritikája 😀

    , Hozzászólás ID: #92190
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    jaa hogy a fénykép azt hiszem tudom miről van szó

    , Hozzászólás ID: #92191
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819

    “Horváth úr” egyre jobban hasonlít Lujanira. Még a végén kiderül, hogy testvérek…

    , Hozzászólás ID: #92192
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Egy Önarckép! 😀

    , Hozzászólás ID: #92193
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    na jól sikerült az egyik mixem 😀

    pozitívumokat tudok mondani a mojitos mixről.

    nagyon kellemes íze van 🙂

    mindenkinek ajánlom aki szereti a mojitot 🙂

    jó nagy füst,kellemesen érezhető néha a citrom néha a menta néha a rum

    de mivel rumos meggyem volt csak ezért kis meggyes íz is érezhető néha 🙂

    , Hozzászólás ID: #92194
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Újabb 3 hónapra biztosítva a lapcsalád működése. (Tárhely befizetve. 😀 )

    , Hozzászólás ID: #92195
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295
    sYska/!/ írta korábban:
    Újabb 3 hónapra biztosítva a lapcsalád működése. (Tárhely befizetve. 😀 )

    Köszönjük Néééked R. Elvtáárs 😀 😀

30 bejegyzés megtekintése - 10,051-10,080 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.