A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

  • , Hozzászólás ID: #93936
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343
    kismiki írta korábban:
    SwIX írta korábban:
    Nincs más megoldás, Fantasia-t kell importálni 😀 az úgyis 200g-os kiszerelésben van.

    :google:

    Fantasia, Al Fakher, Nakhla, Al Waha, Serbetli és még sokan mások csomagolnak 200g-os, vagy kisebb pakkokat. Amúgy meg mindegy, hogy 4950Ft/250g, vagy 990Ft/50g, a shisha drága és a pénzünk nagyobb része állambátyó feneketlen zsebébe kerül.

    Ez a baj..Mi mindenképpen rosszul járunk .. :pascontent2: :nono: Ott a pont!

    , Hozzászólás ID: #93937
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Török, vagy arab zenéket keresek, csak nem találok sehol.

    Valaki tud segíteni?

    Nem jutub-klipet keresek, hanem gyűjteményeket, válogatásokat, ilyesmit.

    Előre is köszi!!!

    , Hozzászólás ID: #93938
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Duayne írta korábban:
    Török, vagy arab zenéket keresek, csak nem találok sehol.

    Valaki tud segíteni?

    Nem jutub-klipet keresek, hanem gyűjteményeket, válogatásokat, ilyesmit.

    Előre is köszi!!!

    Tessék:

    https://www.vizipipablog.com/arabic-cafe-zene.html

    , Hozzászólás ID: #93939
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343

    sYska! A Shiazo-s videód mikorra várható? 🙂

    , Hozzászólás ID: #93940
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    Hookah írta korábban:
    Ez nem egészen így van, mert a jövedéki adót ugyan az állam veti ki, de gondold végig, ugyanannyit fizetsz 50g után arányában, mint 200 vagy 250g után, mivel a jövedéki adót százalékos arányban vetik ki. Az árbeli arányosítás, azaz, hogy miért volt régen az, hogy az Al Sultan volt 600 Ft, ma meg már 990 Ft, az már beszállítóra tartozik, valamint az is, hogy +/- 10 Ft ugyanilyen áron van az összes zárjegyes vízipipa dohány minőségtől függetlenül.

    Természetesen nem értem, hogy 1 – 2 országgal arrébb, miért van, hogy minden márka kapható, mindenféle kiszerelésben.

    Na ezt viszont nem tudtam. Én abban a tudatban voltam, hogy a 990 Ft-os 50 g-os dohánynak az X százaléka megy adóba, úgy ahogy a pl. 4000 Ft-os 250 g-os dohány árának X százaléka. Szóval én azt úgy számoltam, hogy a jövedéki adó is olyan arányban változik. Mindegy, legalább ma is tanultam valamit. Viszont én se értem, hogy itt miért csak ez a 4-5 márka kapható. Magyarország lakosságban nem egy Németország, de a vízipipázás itt kezd olyan széles körben kibontakozni mint odaát. Biztos megérné ide is Starbuzz dohányt szállítani, és a gyártónak 200 g-os kiszerelést gyártania az EU számára. Bár az is nevetséges, hogy Al Fakher dohány (friss) már egy ideje nem kapható itthon, ellenben a keleti szomszédunkkal is. Tavaly én még Ukrajnában is kaptam friss adójegyest.

    , Hozzászólás ID: #93941
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    szmark001 írta korábban:
    sYska! A Shiazo-s videód mikorra várható? 🙂

    Amikor lesz időm megvágni. =/

    , Hozzászólás ID: #93942
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    James írta korábban:
    Hookah írta korábban:
    Ez nem egészen így van, mert a jövedéki adót ugyan az állam veti ki, de gondold végig, ugyanannyit fizetsz 50g után arányában, mint 200 vagy 250g után, mivel a jövedéki adót százalékos arányban vetik ki. Az árbeli arányosítás, azaz, hogy miért volt régen az, hogy az Al Sultan volt 600 Ft, ma meg már 990 Ft, az már beszállítóra tartozik, valamint az is, hogy +/- 10 Ft ugyanilyen áron van az összes zárjegyes vízipipa dohány minőségtől függetlenül.

    Természetesen nem értem, hogy 1 – 2 országgal arrébb, miért van, hogy minden márka kapható, mindenféle kiszerelésben.

    Na ezt viszont nem tudtam. Én abban a tudatban voltam, hogy a 990 Ft-os 50 g-os dohánynak az X százaléka megy adóba, úgy ahogy a pl. 4000 Ft-os 250 g-os dohány árának X százaléka. Szóval én azt úgy számoltam, hogy a jövedéki adó is olyan arányban változik. Mindegy, legalább ma is tanultam valamit. Viszont én se értem, hogy itt miért csak ez a 4-5 márka kapható. Magyarország lakosságban nem egy Németország, de a vízipipázás itt kezd olyan széles körben kibontakozni mint odaát. Biztos megérné ide is Starbuzz dohányt szállítani, és a gyártónak 200 g-os kiszerelést gyártania az EU számára. Bár az is nevetséges, hogy Al Fakher dohány (friss) már egy ideje nem kapható itthon, ellenben a keleti szomszédunkkal is. Tavaly én még Ukrajnában is kaptam friss adójegyest.

    Ennek pedig egyetlen egyszerű oka van. Olyan mennyiségű pénzre lenne szükség a megfelelő engedélyek kiváltásához, illetve a letéthez, hogy azt nincs aki letegye és ezáltal legálisan importálhasson dohányt.

    , Hozzászólás ID: #93943
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    kurion írta korábban:
    Hookah írta korábban:
    Szerintem dobd ki, nem érdemes kockáztatni. Pláne nem vegyszerekkel!

    konkrétan ma szívtam vele eddig semmi gondom nem lett tőle de amint valami érdekes dolgot tapasztalok kidobom és írok nektek is 😀

    Nem tudom elhinni, hogy olyan baromi drága lenne a szén, hogy még VEGYSZERT is “költs” rá, és kockáztasd az egészségedet, annak ellenére, hogy azt tanácsolják (miután MEGKÉRDEZED) , hogy NE csináld, dobd ki a francba.

    Komolyan, én azt sem értem, hogy merül fel valakiben ilyen, hogy penészoldó után szívja a szént..

    , Hozzászólás ID: #93944
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    sziasztok ha van valakinek kedve a http://www.nazarhookah.com ról rendelni az keressen meg privát üzenetbe ( még 3 embert keresünk)

    , Hozzászólás ID: #93945
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Ma sikeresen borult egy jó 1 és fél métert a Tangiers Phunnelem 😀 De szerencsére nem esett baja :amen:

    , Hozzászólás ID: #93946
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Megtermett a gondolat, és nem hagy nyugodni.

    Annyi alternatív módot találtak már ki pipára, most ugye a Shiazo a legújabb. Mi van, ha én sima elements, vagy bisan szmötyit öntök a kerámiába, mondjuk phunnelbe, az aljára kicsit, hogy ne folyjon le. Mi van, ha nincs közvetítő anyag? Ki is próbálom később, mit veszíthetek?

    Elméletileg ugyan úgy el fog párologni a cucc, lehet, hogy 5 perc alatt, de érdekel.

    Nu, maj meglássuk, megírom, mi volt. 🙂

    , Hozzászólás ID: #93947
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Duayne írta korábban:
    Megtermett a gondolat, és nem hagy nyugodni.

    Annyi alternatív módot találtak már ki pipára, most ugye a Shiazo a legújabb. Mi van, ha én sima elements, vagy bisan szmötyit öntök a kerámiába, mondjuk phunnelbe, az aljára kicsit, hogy ne folyjon le. Mi van, ha nincs közvetítő anyag? Ki is próbálom később, mit veszíthetek?

    Elméletileg ugyan úgy el fog párologni a cucc, lehet, hogy 5 perc alatt, de érdekel.

    Nu, maj meglássuk, megírom, mi volt. 🙂

    Kell valami olyan anyag, ami egyenletesen adja ki magából és ami nagy fajlagos felülettel rendelkezik. Ezek nélkül nem fog menni. 🙂

    , Hozzászólás ID: #93948
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Jaj, de szuper… 7 felvett videómról eltűnt a hang. .mov formátumúak. Quicktime egyből error-43 választ adva letolja a fejem. Win media player megnyitja, de hang nélkül. A videóvágó progi szintén cseszik olvasni ezen videókat… Szuper! A shiazo teszt is köztük van…

    , Hozzászólás ID: #93949
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Bakker, nem irigyellek!

    Kezdheted előlről! Suck!

    , Hozzászólás ID: #93950
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Adatkábel helyett most valami ilyesmin gondolkodok: https://ipon.hu/webshop/product/_oem_23_ … _usb/33753

    , Hozzászólás ID: #93951
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Gondolod, hogy az adatkábel volt a hunyó?

    , Hozzászólás ID: #93952
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343

    Próbáld meg KMplayer-el! nekem az mindig beválik.. 🙂

    , Hozzászólás ID: #93953
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    akoska60 írta korábban:
    Gondolod, hogy az adatkábel volt a hunyó?

    Lehet… Más ötletem nincs, mivel TC-vel és sima win másolással is próbáltam.

    szmark001 írta korábban:
    Próbáld meg KMplayer-el! nekem az mindig beválik.. 🙂

    A videóvágóval sem olvassa az a baj..

    , Hozzászólás ID: #93954
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343

    Próbált meg esetleg átkonvertálni..ha nem, akkor nem tudom.. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #93955
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    sYska/!/ írta korábban:
    akoska60 írta korábban:
    Gondolod, hogy az adatkábel volt a hunyó?

    Lehet… Más ötletem nincs, mivel TC-vel és sima win másolással is próbáltam.

    szmark001 írta korábban:
    Próbáld meg KMplayer-el! nekem az mindig beválik.. 🙂

    A videóvágóval sem olvassa az a baj..

    Sztm nem a másolással van a hiba. Vagy a formátum, vagy a vágásnál sérült a file.

    Még valami lehet! Valami codec elszállt a gépeden.Mielőtt teljesen feladod, nézd át a telepített codeceket!

    , Hozzászólás ID: #93956
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341

    Ennyi volt ?

    “Bence, sajnos elég hamar eljött az ideje a vízipipamánia végkiárusításának.

    Siess a webáruházba, mert minden megmaradt termékünket közel 50 %-kal olcsóbban rendelhetsz meg, de csak a készlet erejéig!”

    , Hozzászólás ID: #93957
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    A VP Mánia bezár.

    LoL..

    , Hozzászólás ID: #93958
    hcsimike
    Felhasználó
    HcsImike
    • Hozzászólás: 266

    A blogot már elég régen hanyagolták. Pedig ahogy mondták: az egyetlen webshop voltak, ahonnan lehetett dohányt rendelni. Úgy látszik nem jött be nekik, sajnos manapság elég sok gond van az ilyen vállalkozásokkal az országban. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #93959
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    HcsImike írta korábban:
    A blogot már elég régen hanyagolták. Pedig ahogy mondták: az egyetlen webshop voltak, ahonnan lehetett dohányt rendelni. Úgy látszik nem jött be nekik, sajnos manapság elég sok gond van az ilyen vállalkozásokkal az országban. :triste1:

    Főleg, hogy illegálisak 🙂

    , Hozzászólás ID: #93960
    neopht
    Felhasználó
    nEopht
    • Hozzászólás: 341

    Már várom a következő webshopot amit nyitni fognak LukJanival az élen.. 😀

    , Hozzászólás ID: #93961
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    sYska/!/ írta korábban:
    A VP Mánia bezár.

    LoL..

    De sajnálom 🙁 Pedig sokat rendeltem onnan 😀 😀

    , Hozzászólás ID: #93962
    szmark001
    Felhasználó
    szmark001
    • Hozzászólás: 343

    Hát én se fűztem hozzájuk sok reményt.. A választék kicsi, a minőség nem a legjobb, stb.. Ennyit erről 😀

    , Hozzászólás ID: #93963
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363
    szmark001 írta korábban:
    Hát én se fűztem hozzájuk sok reményt.. A választék kicsi, a minőség nem a legjobb, stb.. Ennyit erről 😀

    Ügyesen a dohányokat le is vették a webshopról! 🙂 Nem mintha terveztem volna rendelni valamit is innen 😀

    , Hozzászólás ID: #93964
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Én is jót mosolyogtam az előbb, két tétel tanulás között gondoltam lazítok pár percet azt megnézem az e-mail-t. Végkiárusítás… 50 %-os leértékelés… Hazudnék ha azt mondanám, hogy meglepődtem, szerintem ez várható volt.

    , Hozzászólás ID: #93965
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    boldog névnapot krampi:)

30 bejegyzés megtekintése - 11,821-11,850 / 15,701

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.