A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Közös rendelés (’09 Május)

  • , Hozzászólás ID: #117111
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    a második csoport rendelése is megérkezett pestre. elvileg délután viszik a vámra, holnap jön ki, és ha minden jol megy hét elején wakummacinál lesz a csomag 🙂

    , Hozzászólás ID: #117112
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Nos 1-es csoport:

    https://www.youtube.com/watch?v=EaRxIq-g91g

    Minden megérkezett rendben.A videó kicsit gáz, mindent egy kézzel szedek ki, nem beszélek csak újságpapír recsegést hallhattok, de a lényeg megvan.

    A kapcsolatot még ma este felveszem mindenkivel msn-en. 🙂

    , Hozzászólás ID: #117113
    cyben
    Felhasználó
    CyBeN
    • Hozzászólás: 85
    Stereo írta korábban:
    Nos 1-es csoport:

    https://www.youtube.com/watch?v=EaRxIq-g91g

    Minden megérkezett rendben.A videó kicsit gáz, mindent egy kézzel szedek ki, nem beszélek csak újságpapír recsegést hallhattok, de a lényeg megvan.

    A kapcsolatot még ma este felveszem mindenkivel msn-en. 🙂

    Húú 1:18nál nagyott koppan a Funnel :D:D

    Zsír, köszi:)

    , Hozzászólás ID: #117114
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    Stereo írta korábban:
    Nos 1-es csoport:

    Minden megérkezett rendben.A videó kicsit gáz, mindent egy kézzel szedek ki, nem beszélek csak újságpapír recsegést hallhattok, de a lényeg megvan.

    A kapcsolatot még ma este felveszem mindenkivel msn-en. 🙂

    Köszi, hogy lerendezted. 🙂

    , Hozzászólás ID: #117115
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Kettes csoport, illetve azokat akiket érint!

    Mivel a rendelésünk várhatóan hétfőre érkezik meg, és tudomásom szerint majdnem mindenki postai úton szeretné átvenni a csomagot, ezért légyszíves mindenképpen keressetek meg engem, mivel a nazarhookah-n lévő súly adatokat átszámoltam excel táblában, és a postai díjszabás szerint rendeztem, jó lenne ha mindenki eljuttatná a pénzt hozzám, lehetőleg még a hétvége folyamán.

    Próbáltam megkeresni mindenkit, légyszíves ti is keressetek engem!

    , Hozzászólás ID: #117116
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Nos itt vannak a fájlok, mindenki tekintse meg és írja meg,hogy mit hogyan szeretne..

    Én az ajánlást mindenképp ajánlom ezért a végösszegeket ezzel együtt írtam, de ha valaki úgy gondolja, hogy sok az a 190 forint érte akkor szóljon és anélkül adom fel, de utána már nincs beleszólásom, hogy mi történik a csomaggal :].

    [kep]https://vizipipasok.uw.hu/09majusnazar.JPG[/kep]

    , Hozzászólás ID: #117117
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    Stereo írta korábban:
    Nos 1-es csoport:

    https://www.youtube.com/watch?v=EaRxIq-g91g

    Minden megérkezett rendben.A videó kicsit gáz, mindent egy kézzel szedek ki, nem beszélek csak újságpapír recsegést hallhattok, de a lényeg megvan.

    A kapcsolatot még ma este felveszem mindenkivel msn-en. 🙂

    Hello! Noh akkor mi lesz, mert tegnap nem voltál msnen. 🙂

    , Hozzászólás ID: #117118
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Youri-val és CyBen-nel fel tudtam venni a kapcsolatot, részleteket megbeszéltük. Gobbler felvettelek msn-en, keress majd meg.

    Köszönöm.

    , Hozzászólás ID: #117119
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Ha jól látom a második csoport rendelése tegnap elhagyta a vámot, szóval várhatóan hétfőn kihozza a postás, és ha ezt elég korán teszi meg, akkor már hétfőn indítom is a csomagokat.

    Kérek mindenkit aki postázva kívánja megkapni a csomagját, hogy jelezze felém, hogyan is kéri, és utalja át a pénzt. Számlaszámot MSN-en / privátba.

    Ez főként Cirának szól.. Nem tud valaki valamilyen elérhetőséget hozzá? Msn-en és ezen az oldalon kívül, esetleg telefonszám..?

    , Hozzászólás ID: #117120
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    wakummaci írta korábban:
    Ha jól látom a második csoport rendelése tegnap elhagyta a vámot, szóval várhatóan hétfőn kihozza a postás, és ha ezt elég korán teszi meg, akkor már hétfőn indítom is a csomagokat.

    Kérek mindenkit aki postázva kívánja megkapni a csomagját, hogy jelezze felém, hogyan is kéri, és utalja át a pénzt. Számlaszámot MSN-en / privátba.

    Ez főként Cirának szól.. Nem tud valaki valamilyen elérhetőséget hozzá? Msn-en és ezen az oldalon kívül, esetleg telefonszám..?

    Igen, tegnap reggel 6 óra fele kijött a vámról. 😉 Mostmár csak a postán múlik. Ami szerintem holnap ki is viszi, mint azt már említetted.

    Mi már beszéltünk msnen, de azért még rádírok ma. :]

    , Hozzászólás ID: #117121
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Tegnap végig itthon voltam.. Még ma se jött csomag de biztonság kedvéért megnéztem a postaládát, hát nem be van dobva az értesítés,hogy be kell menni érte? Úgyhogy most indulok a postára skacok..Van egy ország, ahol álmomban jártam :]

    , Hozzászólás ID: #117122
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    jah én is néztem usps-en, hogy csak annyit irtak hogy megkisérelték kézbesiteni…

    , Hozzászólás ID: #117123
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Nos a csomag megvan, nemsokára felbontom, pár percen belül lesz rögzítésre alkalmas kamera kéznél.Jah, azt elfelejtettem említeni, hogy természetesen a kézbesítés megkísérlésekor is 3an itthon voltunk szüleimmel :faché4:

    , Hozzászólás ID: #117124
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    wakummaci írta korábban:
    Nos a csomag megvan, nemsokára felbontom, pár percen belül lesz rögzítésre alkalmas kamera kéznél.Jah, azt elfelejtettem említeni, hogy természetesen a kézbesítés megkísérlésekor is 3an itthon voltunk szüleimmel :faché4:

    Az a lényeg, hogy nálad van. Reméljük, hogy épségben van minden cucc, ami benn van.

    Ez pedig, hogy nem vitték be a házba, nem is próbálták meg, a Magyar Posta ismertetőjele. :grr: :hehe:

    , Hozzászólás ID: #117125
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ezt nalam vagy 3szor alsohangon eljatszottak. Utana egyszer osszefutottam a kezbesitovel, elkuldtem a kedves felmenoinek a kulonbozo testuregeibe, majd lass csodat a kovetkezo alkalommal ket csomagot is kihozott egybe 😀

    , Hozzászólás ID: #117126
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Csomag kibontva, levideózva, minden megérkezett épségben, rendben.

    Holnap feladom mind a 3 csomagot, csak győzzétek kivárni :).

    , Hozzászólás ID: #117127
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    wakummaci írta korábban:
    Csomag kibontva, levideózva, minden megérkezett épségben, rendben.

    Holnap feladom mind a 3 csomagot, csak győzzétek kivárni :).

    + menüpont: videót feltölteni és linket írni ide. 😉

    , Hozzászólás ID: #117128
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Meglesz Syska, csak nem ma, az biztos… majd piszkálj szépen , mert sajna nem egyszerű dolog a videó konvertálás feltöltés átrakás nálunk.. addig is itt egy kép ízelítőként.

    [kep]https://img11.imageshack.us/img11/8639/p1030915d.jpg[/kep]

    , Hozzászólás ID: #117129
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Mai napon megérkezett hozzám az egy darab fekete Phunnel. wakummaci tegnap adta fel elsőbbségivel, szépen újsággal+buborékos zacskóval szépen betekerve.

    Teszt majd szerintem holnap, vagy esetleg még ma este lesz. Addig ki kell találnom valami módszert, hogy hogyan oldom meg a házi mod-ot. Majd valakitől kérek ötletet. 😛

    , Hozzászólás ID: #117130
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    hozzám is megérkezett a piros razan+piros phunnel, van 200g hennawy dohányom, most azzal kírésletezek 🙂

    wakummacinak köszönöm a gyors továbbküldést, és hogy tényleg gondosan be volt csomagolva minden.

    , Hozzászólás ID: #117131
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305

    Az én rendelésem is megérkezett, köszönöm a gyors postázást.

    Tényleg nagyon pici ez az elektromos szén 🙂

    Teszt hamarosan…

    , Hozzászólás ID: #117132
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Nah örülök, hogy mindenkinek minden rendben megérkezett, váljék egészségetekre :).

    , Hozzászólás ID: #117133
    cyben
    Felhasználó
    CyBeN
    • Hozzászólás: 85

    Na hozzám is megérkeztek a cuccok!

    1 funnel,1 vortex és egy razan.

    A funnel ki****ott nagy:D:D:D Belefér 50 gramm szerintem kb.

    A vortexet meg a razant pedig most tesztelem AF berryvel. egyelőre durván jó!:D Eszméletlen sok füst, könnyebb szívni mint valaha:D

    Köszönöm mindenki aki hozzásegített ehhez az élményhez:)

    , Hozzászólás ID: #117134
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Örömmel hallom én is, hogy mindenkihez eljutott rendben a csomag.

    Ezúton szeretném megköszönni a rendelés lebonyolítását Krampi-nak és Syska-nak. :amen:

    Nagyon jók a cuccok, barátoknak is nagyon bejönnek, és alig várják az augusztust… oo/

    , Hozzászólás ID: #117135
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Stereo írta korábban:
    Örömmel hallom én is, hogy mindenkihez eljutott rendben a csomag.

    Ezúton szeretném megköszönni a rendelés lebonyolítását Krampi-nak és Syska-nak. :amen:

    Nagyon jók a cuccok, barátoknak is nagyon bejönnek, és alig várják az augusztust… oo/

    Így van, köszönet a segítségetekért :).

    , Hozzászólás ID: #117136
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Nagyon szivesen, hasznaljatok egeszseggel.

    , Hozzászólás ID: #117137
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Örülünk, hogy mindenki elégedett és boldog. 🙂 Igyekeztünk minél egyszerűbben lerendezni, remélem nem volt semmi zűr senki számára sem.

    Ha gondoljátok reklámozzátok az oldalt, fórumot és maradjatok közösségünk tagjai. 😉

    , Hozzászólás ID: #117138
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    én biztosan fogom, és én is köszönöm nektek ! 🙂

28 bejegyzés megtekintése - 211-238 / 238

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.