A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

VPF.hu dohány bazár – 2010

Ebben a fórumban: Csak tagoknak! Hozzászólás

  • , Hozzászólás ID: #69503
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Sziasztok!

    Igen, jól olvassátok a cimben szereplő szöveget, ez itt egy dohány bazár. Az alábbi listában szereplő dohányok vásárlására nyilik lehetőségetek.

    A rendelés menete úgy történik, hogy minden alkalommal 20 adag dohány rendelésére van lehetőség. Amikor a helyek beteltek, akkor lezárjuk a rendelést és összesitjük őket, majd következik egy kb. 1 hetes időszak, amikor a befizetések jönnek. Az utolsó befizetés időpontjától számitva, kb 3 hét eltelte után kaphatjátok kézhez a dohányokat. Ezek mind kivétel nélkül 2009 utolsó negyed évében készültek. A dohányokat sajnos nem tudjuk eredeti csomagolásukban biztositani, igy attól el kell tekintenetek. A 20 férőhelyre elviekben nincsen korlát, azonban több ember érdeklődése esetén arra törekszünk, hogy minél többeteknek okozhassunk örömöt, igy lehet, hogy valakit megkérünk arra, hogy az adott rendelés során esetlegesen kisebb adagot rendeljen csak.

    Árak:

    Al Fakher – 4000 Huf

    Fantasia – 5000 Huf

    JM’s – 4000 Huf

    Golden Layalina – 4500 Huf

    Starbuzz – 5500 Huf

    Tangiers Noir – 4000 Huf

    Tangiers Lucid – 4500 Huf

    A dohányok ára a belföldi postát nem tartalmazza, igy annak igénye esetén kérjük ezt a rendelés során jelezzétek, hogy az alap árba bele tudjuk számolni és igy csak egyszeri alkalommal kelljen pénzt utalni.

    A rendeléshez való csatlakozáshoz a közösség tagjának kell, hogy légy, igy minimum 50 hozzászólással kell rendelkezned.

    _____________________________________

    Al Fakher: (250g)

    Apple, Apricot, Banana, Berry, Bubble Gum, Caffe Latte, Cappuccino, Cardamom, Cherry, Chocolate, Cocktail, Coconut, Cola, Grape, Grape with Mint, Grenadine, Guava, Gum, Honey, Jasmine, Lemon, Licorice, Mango, Melon, Mint, Peach, Pineapple, Pipe, Plum, Rose, Strawberry, Two Apple, Vanilla, Watermelon

    Fantasia: (200g)

    Ace of Spades, Adios Mutherf*cker, Apple Martini, Bananas Foster, Blueberry, Bubble Gum, Cactus Breeze, Candy Cane, Caramel Frappucino, Cherry Cola, Cosmopolitan, Cotton Candy, Cuban Mojito, Cupids Arrow, Gingerbread, Guava Breeze, Incredible Hulk, Jack & Coke, Margarita, Mon Cherry, Orange Sherbet, Peach Fuzzy Navel, Pina Colada, Pink Lemonaid, Pumpkin Spice, Purple Haze, Raspberry Kamikaze, Raspberry Lemonade, Strawberry Banana Split, Strawberry Lemonade, Strawberry Daiquiri, Sweet Red Melon, Tripple Apple, Tripple X On the Beach, White Grape, Wild Mango, Wild Mint

    JM’s: (250g)

    Blue Rain, Blueberry, Bubble Gum, Butterscotch, Cherry, Chocolate, Citrus Rain, Coconut, Cookies & Cream, Double Apple, Dr. Soda, Fuzzy Navel, Grape, Guava, Kahlua, Kiwi Lime, Lemon, Mango, Margarita, Melon Medley, Mint, Mixed Fruit, Mojito, Orange, Orange Delight, Peach, Peanut Butter, Pearadise, Pina Colada, Pineapple, Pink Lemonade, Raspberry, Red Toro, Rum and Cola, Smores, Strawberry, Strawberry Daiquiri, Tangerine, Tequila Sunrise, Vanilla, Watermelon, White Grape, Wild Berry Mint

    Golden Layalina: (250g)

    Banana Daiquiri, Blueberry Grape, Cafe Creme, Candy Apple, Cherry Amaretto, Chicago Special, Cognac, Fruit Punch, Honeyberry, Peach, Spearmint, Strawberry, Strawberry Daiquiri, Tequila Sunrise, Triple Berry, Tropical, White Grape, Wild Berry, Wildberry Mint

    Starbuzz: (250g)

    Apple Americano, Apple Cinnamon, Apple Martini, Apricot, Arabic Coffee, Banana, Black Grape, Blackberry, Blue Mist, Blueberry, Blueberry Grape, Bubble Gum, Candy Gram, Cantaloupe, Cappuccino, Caramel Apple, Caramel Macchiato, Cherry, Chocolate Mint, Chocolate Strawberry, Christmas Mix (seasonal), Citrus Mint, Citrus Mist, Classic Cola, Classic Mojito, Coconut, Code 69, Cosmopolitan, Cotton Candy, Fruit Sensation, Fuzzy Navel, Grape, Guava, Honey Berry, Jasmine, Kiwi, Kiwi Strawberry, Lemon, Lemon Mint, Lemon Tea, Mango, Margarita, Marlette, Orange, Passion Fruit Mojito, Passion Kiss, Peaches & Cream, Pineapple, Plum, Pomegranate, Pumpkin Pie (seasonal), Raspberry, Rose, Royal Grape, Safari Melon Dew, Sour Apple, Spearmint, Strawberry, Strawberry Daiquiri, Strawberry Margarita, Sweet Apple, Sweet Melon, Tangerine Dream, Tequila Sunrise, Tropical Fruit, Vanilla, Watermelon, White Grape, White Peach, Wild Berry, Wild Berry Mint, Wild Mint, Winter Fresh, X on the Beach

    Tangiers Noir: (250g)

    Cinnamon, Strawberry, Cooling, Kiwi, Mimon, Mixed Fruit Simmer Soltice, Nectarine, Orande Soda, Clove, Grapefruit, Juicy Peach, Kashmir Apple, Kashmir Cherry, Kashmir Peach, Lemon Blossom, Lemon, Liquorice, Marachino Cherry, Marigold, Melon Blend, Pear

    Tangiers Lucid: (250g)

    Cactus Fruit, Green Tea, Kashmir Cherry, Marachino Cherry, Mint, Orange Soda, Passion Fruit, Raspberry, Static Starlight, Strawberry, Watermelon

    , Hozzászólás ID: #143799
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453

    Ez nagyon jó ötlet 🙂

    Biztosan be fogok szállni valamivel…mikor lesz hozzávetőlegesen az 1. rendelés?

    , Hozzászólás ID: #143800
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ezennel el is indult 🙂

    , Hozzászólás ID: #143801
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453

    Hűha, akkor ha lehet írni rendelést, én már írnék is.

    2 adagot szeretnék: Tangiers Lucid Orange Soda+ AF Caffe Latte

    Ja, és én mellé még belföldi postás is vagyok…

    , Hozzászólás ID: #143802
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Nagyon jó kezdeményezés! Én is beneveznék, viszont olyan kérdésem lenne, hogy ugye bár nem eredeti csomagolásba kapjuk, ennek mi az oka -ha szabad tudni-, és akkor milyen csomagolásba jön? 🙂

    , Hozzászólás ID: #143803
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    tudtommal mikrós műanyag dobozban fog érkezni. az oka egyszerűen az hogy kevésbé feltűnő mint az eredeti csomagolás és ezért kisebb az esélye hogy vámon fennakad

    , Hozzászólás ID: #143804
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    AF 250g Watermelon

    AF 250g Mint

    Amire én benevezek. :super:

    + még egy Fantasia is lesz

    , Hozzászólás ID: #143805
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441

    AF-Cherry

    AF -Watermelon

    Strabuzz-BlueMist

    :super: Egy kérdés..még a saját “vákum” csomagolásából is ki lesz szedve?

    , Hozzászólás ID: #143806
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630

    AF Rózsa 250g mal szívesen csatlakoznék a rendeléshez.

    , Hozzászólás ID: #143807
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Legmentesen zaro zacskoban lesznek a dohanyok, ennek az oka pedig annyi, hogy igy konyebb szallitani, mint az eredeti nagy dobozokban. Az AF-en kivul elvileg mindegyik dohany az eredeti zacskoban jon.

    , Hozzászólás ID: #143808
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Két adagra neveznék, egy Starbuzz és egy Fantasia lenne a kiszemelt. Ha nem gond, ízeken még gondolkodnék egy picit, csak nem szeretnék lemaradni a rendelésről. Köszönöm. 🙂

    , Hozzászólás ID: #143809
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441
    krampi írta korábban:
    Legmentesen zaro zacskoban lesznek a dohanyok, ennek az oka pedig annyi, hogy igy konyebb szallitani, mint az eredeti nagy dobozokban. Az AF-en kivul elvileg mindegyik dohany az eredeti zacskoban jon.

    Pedig az AF is gyárilag légmentes zacsiban van.Legalábbis abban voltak. :0

    , Hozzászólás ID: #143810
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    SamPez írta korábban:
    krampi írta korábban:
    Legmentesen zaro zacskoban lesznek a dohanyok, ennek az oka pedig annyi, hogy igy konyebb szallitani, mint az eredeti nagy dobozokban. Az AF-en kivul elvileg mindegyik dohany az eredeti zacskoban jon.

    Pedig az AF is gyárilag légmentes zacsiban van.Legalábbis abban voltak. :0

    Igen, de ez egy sima zacskó, nem AF logo-s, díszített, stb.

    Jelenleg 12 doboznál tartunk, még 8-ra van hely. :super:

    , Hozzászólás ID: #143811
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441

    Ha nem lesz meg, még kettőre benevezek :hehe:

    , Hozzászólás ID: #143812
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Elorelathatolag havonta varhatoak lesznek hasonlo megmozdulasok, szoval aggodalomra nincs ok 🙂

    , Hozzászólás ID: #143813
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Nos, megvan a végleges “lista”.

    1 db Golden Layalina Cafe Creme

    BandiKJ-val rendelek közösen, pénzt én utalom, a postával eggyütt. (500g+csomagolás=600-700Ft)

    , Hozzászólás ID: #143814
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426

    Két adag nekem is jól jönne, de este fáradt vagyok, holnap délután környékére várható a pontos Márka/íz, kiszerelés. Szóval, ha lehet ilyet két adagot lefoglalok (a későbbiekben lehet hogy csak egy adag lesz, többiekre, és a pénztárcámra való tekintettel.

    , Hozzászólás ID: #143815
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441

    Ha még belefér ezek lenének még,persze ha nem lesz több jelenkezö 🙂

    Tangires-Lucid Marachino Cherry

    Strabuzz-Arabic Coffee

    3+2?=5

    , Hozzászólás ID: #143816
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305

    Al Fakher Grape – 250g.

    Én pesten át tudom venni ha lehetséges.

    , Hozzászólás ID: #143817
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Al Fakher – Cardamom 250g. :diable:

    Úgyszintén Budapesti átvétellel. 🙂

    , Hozzászólás ID: #143818
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Első kör – Jan/Febr

      [*:1tck4ojx]Kormi (3db) 4500Ft + 2*4000Ft = 12500Ft

      Starbuzz – Pumkin Pie

      Al Fakher – Caffe Latte

      Al Fakher – Plum

      [*:1tck4ojx]sYska (3db) 2x4000Ft + 5000Ft = 13000Ft

      Al Fakher – Watermelone

      Al Fakher – Mint

      Fantasia – Raspberry Lemonad

      [*:1tck4ojx]Sampez (5db) 2x4000Ft + 2x5500Ft + 4500Ft = 23500Ft

      AF-Cherry

      AF -Watermelon

      Strabuzz-BlueMist

      Tangires-Lucid Marachino Cherry

      Strabuzz-Arabic Coffee

      [*:1tck4ojx]Frici (1db) 4000Ft

      AF Rose/Rózsa

      [*:1tck4ojx]Gas (1db) 5500Ft

      Starbuzz – Strawberry Margarita

      [*:1tck4ojx]Webbie (1 db) 4500Ft

      Golden L. – Cafe Creme

      [*:1tck4ojx]Troll (1db) 4000Ft

      AF – Caffe Latte

      [*:1tck4ojx]Cira (1db) 4000Ft

      AF – Grape

      [*:1tck4ojx]Gerago (1db) 4000Ft

      AF Cardamom

      [*:1tck4ojx]Molnár (1db) 4000 Ft

      Al Fakher – Plum

      [*:1tck4ojx]peti562 (1db) 4000Ft

      JM’s – Guava

      [*:1tck4ojx]Radish (1db) 5500Ft

      Starbuzz – Plum

    , Hozzászólás ID: #143819
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Én beneveznék egy fakher plum-ra 🙂

    , Hozzászólás ID: #143820
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Akkor az első kör bezárult. Kérlek ne jelentkezzetek többen már, majd 1 hónap múlva.

    Az fizetési részleteket hamarosan krampi elküldi nektek pü-be vagy ide kiírja. 🙂

    , Hozzászólás ID: #143821
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Addig nem akartam írni, amíg megy a vásár, mert most sajnos nincs keretem a dohányvásárlásra, de azt mindenképpen szeretném elmondani, hogy szerintem nagyon jó ötlet! A következő lehetőségeket én is szeretném kihasználni, mert ezeket a dohányokat nem lehet itthon megvenni (AF-en kívül, de abból sem minden ízt), és így viszonylag olcsón hozzá lehet jutni a 250 g-os kiszerelésekhez.

    , Hozzászólás ID: #143822
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    anegytech írta korábban:
    Addig nem akartam írni, amíg megy a vásár, mert most sajnos nincs keretem a dohányvásárlásra, de azt mindenképpen szeretném elmondani, hogy szerintem nagyon jó ötlet! A következő lehetőségeket én is szeretném kihasználni, mert ezeket a dohányokat nem lehet itthon megvenni (AF-en kívül, de abból sem minden ízt), és így viszonylag olcsón hozzá lehet jutni a 250 g-os kiszerelésekhez.

    Nem véletlenül ez a legjobb és legnagyobb hazai vízipipás fórum. :super:

    Annyit még megemlítenék, hogy 2-3 napig még lehet változtatni az ízeken, márkákon. Azonban utána már nem lehet. Tehát aki mélyebben elgondolkodott még változtathat.

    , Hozzászólás ID: #143823
    pooly
    Felhasználó
    pooly
    • Hozzászólás: 344

    Nagyon ügyesek vagytok, pénzmag híján valószínűleg a következő körben leszek résztvevő én is.

    Pipákat mikor lehet hozatni ? 🙂

    , Hozzászólás ID: #143824
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    pooly írta korábban:
    Nagyon ügyesek vagytok, pénzmag híján valószínűleg a következő körben leszek résztvevő én is.

    Pipákat mikor lehet hozatni ? 🙂

    Ha rokonomnak kifizeted a szállítást is, mivel a repülő nem olcsó… megfelelő összegért bármit. 🙂

    , Hozzászólás ID: #143825
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441

    Tangires-Lucid Marachino Cherry ezt le szeretném cserélni Strabuzz Cod69 re.Ennyi lenne a változás.Kellene nekem egy bankszámla szám amire tudnám utalni a pénzt 🙂

    , Hozzászólás ID: #143826
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    A bankszamlaszamot meg a mai este folyaman korbekuldom PU-ben azoknak, akik jelentkeztek a rendelesre.

    , Hozzászólás ID: #143827
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Na sajnos pénzhiány miatt, csak egyet tudok rendelni. Remélem nem nagy gond. A kiszemelt: Starbuzz – Strawberry Margarita 5500Ft, + belföldi posta. Szerdán tudnék utalni.

30 bejegyzés megtekintése - 1-30 / 137

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.