A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

VPF.hu dohány bazár – 2010

Ebben a fórumban: Csak tagoknak! Hozzászólás

  • , Hozzászólás ID: #143918
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    3 nap után végre felvették a telefont a vámnál!

    Beszéltem a levelet küldő kolleginával és megtudtam pár információt. Ezeket nem fejteném ki túl részletesen.

    (Témát áthelyeztem a csak tagoknak védett részben, hogy publikusan más ne olvashassa, a mostani borsos hangulatú napokra tekintettel.)

    Türelmeteket köszönöm!

    , Hozzászólás ID: #143919
    bogaras
    Felhasználó
    bogaras
    • Hozzászólás: 302
    sYska/!/ írta korábban:
    3 nap után végre felvették a telefont a vámnál!

    Beszéltem a levelet küldő kolleginával és megtudtam pár információt. Ezeket nem fejteném ki túl részletesen.

    (Témát áthelyeztem a csak tagoknak védett részben, hogy publikusan más ne olvashassa, a mostani borsos hangulatú napokra tekintettel.)

    Türelmeteket köszönöm!

    Azért ugye hamarosan kifejted valamennyire, hogyan sikerült ezt elérni? :] Tanuljunk belőle mindannyian.

    , Hozzászólás ID: #143920
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    bogaras írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    3 nap után végre felvették a telefont a vámnál!

    Beszéltem a levelet küldő kolleginával és megtudtam pár információt. Ezeket nem fejteném ki túl részletesen.

    (Témát áthelyeztem a csak tagoknak védett részben, hogy publikusan más ne olvashassa, a mostani borsos hangulatú napokra tekintettel.)

    Türelmeteket köszönöm!

    Azért ugye hamarosan kifejted valamennyire, hogyan sikerült ezt elérni? :] Tanuljunk belőle mindannyian.

    Amennyiben nem fogja veszélyeztetni a rokonom egy bírsággal az információ, akkor közzé fogom tenni. Azonban a lefoglalt cuccokért rokonomnak kell bemennie és nem nekem, ő fog engem is majd tájékoztatni. Én most csupán érdeklődtem a vámon, telefonon át. Valószínűleg már rokonom is telefonált nekik és a saját nevén részletes tájékoztatást kért.

    , Hozzászólás ID: #143921
    bogaras
    Felhasználó
    bogaras
    • Hozzászólás: 302
    sYska/!/ írta korábban:

    Amennyiben nem fogja veszélyeztetni a rokonom egy bírsággal az információ, akkor közzé fogom tenni. Azonban a lefoglalt cuccokért rokonomnak kell bemennie és nem nekem, ő fog engem is majd tájékoztatni. Én most csupán érdeklődtem a vámon, telefonon át. Valószínűleg már rokonom is telefonált nekik és a saját nevén részletes tájékoztatást kért.

    :super:

    , Hozzászólás ID: #143922
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415

    Tudom, hogy ha lesz fejlemény, értesítve leszünk, de már tűkön ülök, és izgulok, mi lesz a dohányok sorsa… Hm?

    , Hozzászólás ID: #143923
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Radish írta korábban:
    Tudom, hogy ha lesz fejlemény, értesítve leszünk, de már tűkön ülök, és izgulok, mi lesz a dohányok sorsa… Hm?

    Ha elfogadják azt a papírt amit rokon most kért, akkor olyan 10 napon belül kint lesz minden.

    , Hozzászólás ID: #143924
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415

    Zene füleimnek! Akkor már csak a ha szócskát kell kiiktatni, és mindenki boldog. Drukkolok! Köszönöm a választ!

    , Hozzászólás ID: #143925
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Üdv mindenkinek!

    Hál istennek (Vagy Allahnak..) kérelmet elfogadták és ráfizetési díj nélkül sikerült megszerezni a csomagot.

    Holnap átadom Krampinak, illetve beadom SZK-ba aki oda kérte. Utána átvehetőek, illetve krampi vagy én majd postán feladjuk és jövőhét végéig el fognak érni a tulajhoz.

    A következő havin elég erőteljesen elgondolkodtunk rokonommal, hogy mi legyen. Még nem jutottunk dűlőre, de hogy több ponton fog változni az egész, az biztos. Bővebb információ majd később…

    Addig legyen mindenki boldog és azért elnézést a csúszásért.

    , Hozzászólás ID: #143926
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    :pompom:Éljen. :pompom:

    , Hozzászólás ID: #143927
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441
    sYska/!/ írta korábban:
    Üdv mindenkinek!

    Hál istennek (Vagy Allahnak..) kérelmet elfogadták és ráfizetési díj nélkül sikerült megszerezni a csomagot.

    Holnap átadom Krampinak, illetve beadom SZK-ba aki oda kérte. Utána átvehetőek, illetve krampi majd postán feladja és jövőhét elején a címeken lesz.

    A következő havin elég erőteljesen elgondolkodtunk rokonommal, hogy mi legyen. Még nem jutottunk dűlőre, de hogy több ponton fog változni az egész, az biztos. Bővebb információ majd később…

    Addig legyen mindenki boldog és azért elnézést a csúszásért.

    Ez nagyon jóhír :alcool1: Mikor mész SZKba?Nincs miért elnézést kérned…..benne volt a pakliban. 🙂

    , Hozzászólás ID: #143928
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    De jó nektek… finomságokon fogtok élni…. remélem megosztjátok tapasztalataitokat…mostanában senki nem irt dohány tesztet….

    , Hozzászólás ID: #143929
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    SamPez írta korábban:

    Ez nagyon jóhír :alcool1: Mikor mész SZKba?Nincs miért elnézést kérned…..benne volt a pakliban. 🙂

    Holnap estére ott lesz garantáltan. Ma már nem megyek arra.

    , Hozzászólás ID: #143930
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415

    Győzött az igazság! :winner: 😀 Köszönjük a közbenjárást! :amen:

    , Hozzászólás ID: #143931
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    Bocsi az inaktivitásért, elég beteg voltam/vagyok, de már lábalok ki belőle.

    Ha be tudnátok vinni SzK-ba az enyémet, akkor fel tudnám venni csütörtökön vagy pénteken, bár nagyobb esélyt látok rá hogy csütörtökön megyek, ha nem akkor marad a posta.

    köszi

    , Hozzászólás ID: #143932
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    peti562 írta korábban:

    Bocsi az inaktivitásért, elég beteg voltam/vagyok, de már lábalok ki belőle.

    Ha be tudnátok vinni SzK-ba az enyémet, akkor fel tudnám venni csütörtökön vagy pénteken, bár nagyobb esélyt látok rá hogy csütörtökön megyek, ha nem akkor marad a posta.

    köszi

    4-5 napja már bent van. 🙂 Bármikor mehetsz érte.

    , Hozzászólás ID: #143933
    qayqay
    Felhasználó
    qayqay
    • Hozzászólás: 127

    Legközelebb mikor lessz ilyen vásár?

    , Hozzászólás ID: #143934
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ha majd aktuális lesz, akkor lesz neki külön téma.

17 bejegyzés megtekintése - 121-137 / 137

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.