A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Budapesti Vízipipa Találka ’09. Febr.

  • , Hozzászólás ID: #111671
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    ottleszek!

    Egyik haverom is szeretne jönni, csak még nembiztos hogy meglesz addigra az új pipája.

    még1szer köszi

    jó8

    , Hozzászólás ID: #111672
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    hundarkblade írta korábban:
    ottleszek!

    Egyik haverom is szeretne jönni, csak még nembiztos hogy meglesz addigra az új pipája.

    még1szer köszi

    jó8

    Az nem gond, ha nem lesz meg a pipája, mert gondolom neked van és akkor azt ketten tudjátok használni. Ha egyikőtöknek sincs, szerintem akkor is meg tudjuk oldani, hogy pipázzatok, mivel lesz elég pipa :).

    , Hozzászólás ID: #111673
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Akkor mi 4-en vagy 5-en mennénk, 4biztos és lehet, hogy 5.

    1Asztalnál sztem elférünk 4 en és max ha jön ötödik akkor egy széket szerzünk neki.

    , Hozzászólás ID: #111674
    radish
    Felhasználó
    Radish
    • Hozzászólás: 415

    Halihó! Mi végül is 3-an biztosan vagyunk, a negyedik-ötödik kérdéses, de nincs kizárva, hogy jönnek később. Legfeljebb felaggatjuk őket a csillárra… 😀

    , Hozzászólás ID: #111675
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Sikerült lefoglalni a helyet???

    , Hozzászólás ID: #111676
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Holnap foglalom le az asztalokat. Következő embereknek foglalok:

    Youri – 6 fő (Riccio-t beleszámolva)

    kokvic – 4 fő

    hundakblade – 2 fő

    Radish – 3 fő

    Cisco visszamondta.

    Tehát 15 főnek foglalok innen a fórumról. Kb 25-en leszünk. Bárki jöhet, aki akar, lehetséges, hogy lesz hely, csak neki nem lesz lefoglalva. Akik szóltak, és akiket itt felsoroltam, azoknak lesz helyük. További jó füstölést, és 13-án pénteken várok mindenkit a csendesben 5 órára! Ha lehet, mindenki legyen pontos!

    , Hozzászólás ID: #111677
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    kokvic=kokovics, bocsi :happy1:

    , Hozzászólás ID: #111678
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    oké, köszi. bár az “r” kimaradt a nickemból :P.

    , Hozzászólás ID: #111679
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    hundarkblade írta korábban:
    oké, köszi. bár az “r” kimaradt a nickemból :P.

    Á, tudom. Úgylátszik, ma nem tudok írni 😀 .

    , Hozzászólás ID: #111680
    hundarkblade
    Felhasználó
    hundarkblade
    • Hozzászólás: 491

    no problemo! nekem is vannak ilyen napjaim. 🙂

    amúgy lenne egy kérdésem, tudom hogy nem itt helye, de cocobricot mennyiért vesztegetik mostanság?

    , Hozzászólás ID: #111681
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Attól, hogy ez a rendezvény témája, még ne offoljuk tele ha lehetne. Köszi!

    Hol, mi, mennyibe kerül? -> viewtopic.php?f=118&t=376

    Amúgy sultanba 1200Ft, webshop-okba 1400-1500ft

    Kíváncsi vagyok, h sikerül. Remélem készül több kép is, amikből majd a legjobbakat felteszem a galériába. 🙂

    , Hozzászólás ID: #111682
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Hát ma mégsem hívtam fel a helyet asztalfoglalás miatt, mert holnap megyek oda, úgyhogy akkor helyben letárgyalom a dolgot. Egy hete már kérdeztem, hogy lehet-e több embernek kb 6-8 asztalt lefoglalni és azt mondták, hogy természetesen lehet. Úgyhogy helyünk az minden bizonnyal lesz :).

    Végülis 22-en leszünk összesen. Nem bánom, hogy most csak ennyien jöttünk össze, mert zárt helyre ennyien is sokan vagyunk és így talán jobban megismerhetjük egymást. Viszont alig várom a jobb időt, amikor már szabadba is lehetne szervezni összejövetelt. Biztos vagyok benne, hogy szabadtérre sokkal több embert össze tudunk szedni. Úgyhogy remélem jól sikerül a találkozó és lehet gondolkozni a következőkön :).

    , Hozzászólás ID: #111683
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Nah sikerült helyet foglalni?

    :siffle:

    , Hozzászólás ID: #111684
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    S.O.S.!! Megtörtént, ami csak rémálmaimban fordult elő. Ma le akartam foglalni a 25 helyet csendesben, mire a nő azt mondta, hogy ennyi helyet nem tudnak kiadni, mert már valaki korábban foglalt ugyancsak 25 helyet és max 50 férőhelyük van, az összeset viszont nem adják ki, hogy az utcáról is akárki bejöhessen :(. Akárhogy kértem, azt mondta, hogy csak 5-6 helyet tud nekem biztosítani.

    Egyik barátom éppen megérkezett és hallotta a problémámat. Elképzelhető, hogy ő tud minket fogadni egy szigethalmi házban, viszont csak holnap derülnek ki az infok pontosan.

    Pillanatra sem jutott eszembe, hogy egy hétnél korábban le kellene foglalni a helyeket, szóval most nagy dilemmában vagyok :triste1: .

    Semmiképpen sem szeretném cserben hagyni azt a 15 embert, akik jelentkeztek a találkozóra, úgyhogy annyit ígérhetek, hogy hétvégén kiderítem, hogy ebbe a szigetlhalmi házba tudunk-e menni. Itt az éjszakát is el tudjuk tölteni, kb 45 percre van pesttől. Ha tudunk oda menni, akkor valahol fogunk találkozni és úgy tudunk menni. Ha ez nem jön össze, akkor valahogy megpróbálok keríteni egy helyet, ahova még beférünk.

    Arra lennék kíváncsi, hogy az első sokk és dühroham után, ki mit gondol a jelenlegi szituációról és hogyan lehetne orvosolni? Illetve adott esetben megfelelő-e lenne mindenkinek a szigethalmi ház? Még azon is filóztam, hogy megpróbálhatnék helyet foglalni a csendesben szombatra, de ahhoz tudnom, kell, hogy nektek a szombat jó-e. Viszont ezek után azt sem tudom, hogy szombatra maradna-e hely.

    Kérlek titeket segítsetek! :snif:

    , Hozzászólás ID: #111685
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    szigethalom nekem nem okés, ahogy a szombat sem.

    a probléma legegyszerűbb orvoslása: másik helyen foglalni.

    nem teázó, de pipázni lehet. én ezt ajánlom. jó árban van minden ital, van melegszendvics is

    http://www.torpekavezo.hu

    ha a bal oldali asztalok nagy részét lefoglaljuk simán jó :super:

    plusz van internetezési lehetőség is, így akár élő beszámolót is adhatunk :happy1:

    ha valaki tud még más helyet jelezze. a péntek 13, szerintem nyugodtan maradhat.

    , Hozzászólás ID: #111686
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Riccio írta korábban:
    szigethalom nekem nem okés, ahogy a szombat sem.

    a probléma legegyszerűbb orvoslása: másik helyen foglalni.

    nem teázó, de pipázni lehet. én ezt ajánlom. jó árban van minden ital, van melegszendvics is

    https://www.torpekavezo.hu

    ha a bal oldali asztalok nagy részét lefoglaljuk simán jó :super:

    plusz van internetezési lehetőség is, így akár élő beszámolót is adhatunk :happy1:

    ha valaki tud még más helyet jelezze. a péntek 13, szerintem nyugodtan maradhat.

    Megnéztem, és úgy túnik, hogy ez jó lenne. Keleti pu-tól 13 perc 20E busszal.

    A mostani rossz tapasztalatomból kiindulva, már most el is küldtem az asztalfoglalást, ugyanúgy öt órára, remélem itt lesz hely :triste1: .

    Kösz Riccio!

    , Hozzászólás ID: #111687
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Szigethalmi jó lett volna, csak az így messze esik hirtelen. 2 héttel előbb tudom, akkor lerendezem. A Csendes meg nem gáz. Megesik az ilyen. 🙂

    A törpét én is támogatom. Oda szerintem be is férünk és nincsenek itt kötekedő népek, ha igen akkor meg lerendezzük diplomatikusan. (baltákkal >: D)

    , Hozzászólás ID: #111688
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    anegytech írta korábban:

    Megnéztem, és úgy túnik, hogy ez jó lenne. Keleti pu-tól 13 perc 20E busszal.

    A mostani rossz tapasztalatomból kiindulva, már most el is küldtem az asztalfoglalást, ugyanúgy öt órára, remélem itt lesz hely :triste1: .

    Kösz Riccio!

    Hát, ha nincs meccs vagy valami komolyabb sportesemény, akkor 80%-ban szokott lenni hely.

    , Hozzászólás ID: #111689
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    anegytech írta korábban:
    Riccio írta korábban:
    szigethalom nekem nem okés, ahogy a szombat sem.

    a probléma legegyszerűbb orvoslása: másik helyen foglalni.

    nem teázó, de pipázni lehet. én ezt ajánlom. jó árban van minden ital, van melegszendvics is

    https://www.torpekavezo.hu

    ha a bal oldali asztalok nagy részét lefoglaljuk simán jó :super:

    plusz van internetezési lehetőség is, így akár élő beszámolót is adhatunk :happy1:

    ha valaki tud még más helyet jelezze. a péntek 13, szerintem nyugodtan maradhat.

    Megnéztem, és úgy túnik, hogy ez jó lenne. Keleti pu-tól 13 perc 20E busszal.

    A mostani rossz tapasztalatomból kiindulva, már most el is küldtem az asztalfoglalást, ugyanúgy öt órára, remélem itt lesz hely :triste1: .

    Kösz Riccio!

    20-as busszal nehezebb odatalálni. lehel tértől 14-es villamos. ott tesz le szinte előtte, a fiastyúk utcánál 🙂

    holnap estefelé elvileg kapsz már vaálaszt is hogy szabad-e a hely 🙂

    syska, ha vagy akkor légyszi mindenképp rakd ki főoldalra, hogy helyszínváltozás 🙂

    , Hozzászólás ID: #111690
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    Youri írta korábban:
    Szigethalmi jó lett volna, csak az így messze esik hirtelen. 2 héttel előbb tudom, akkor lerendezem. A Csendes meg nem gáz. Megesik az ilyen. 🙂

    A törpét én is támogatom. Oda szerintem be is férünk és nincsenek itt kötekedő népek, ha igen akkor meg lerendezzük diplomatikusan. (baltákkal >: D)

    max megnéznek ha hangosan emlegeted őket :hehe: mint múltkor Peti…. :ooo :gene:

    , Hozzászólás ID: #111691
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    Riccio írta korábban:

    max megnéznek ha hangosan emlegeted őket :hehe: mint múltkor Peti…. :ooo :gene:

    Hát, meg itt lakok egy köpésre.. hazaugrok én a wakizashiért.. 😀

    , Hozzászólás ID: #111692
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    offot elkerülve. kinek lenne megfelelő ez a hely? mondjuk már le van foglalva, ahogy olvasom 🙂

    nyugatitól 15 perccel több utazás. lehelre akár át is lehet sétálni 10 perc alatt, ha valaki nem akar egy megállóra jegyet pocsékolni. ha mindenki bérletezik akkor ez a rész tárgytalan. lehelen 14-es villamosra felpattan bárki és secc-perc alatt odatalál. leszáll a villamosról, a zebrán balra átmegy és ott is van egy panelház aljában 🙂

    e-mailben mindenképp kérdezz rá hogy mennyire jelent problémát a vizipipák jelenléte szerintem. nekünk simán engedik mindig, bár a “csakhanemfüvetszívtok” mondatot mellékapcsolva. viszont nem tudom hogy reagálnának, ha hirtelen ott teremne 10 pipa 🙂

    , Hozzászólás ID: #111693
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Noh, nekünk jó lenne. Tehát:

    Youri: 6 fő

    , Hozzászólás ID: #111694
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    B*zmeg, jobb helyre nem lehetett volna atrakni? 😀 Baratnom ott lakik pont 😀 Azert ez most igy megmosolyogtatott reggel 🙂

    , Hozzászólás ID: #111695
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Nagyon jó :hehe: Ez 1 sarokra van tőlem a többi embernek is csak 14essel 10perc mert 14es vonalán lakik mindenki, ma telefonálok nekik, hogy így is jó-e és akkor majd írom, hogy mivan. :cote:

    , Hozzászólás ID: #111696
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Jaja. Többségünk is itt lakik 100m-en belül..

    Én speciel rá is látok 😀

    , Hozzászólás ID: #111697
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Én azért rá nem látok 🙁 /Petneházy/

    , Hozzászólás ID: #111698
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Riccio írta korábban:
    offot elkerülve. kinek lenne megfelelő ez a hely? mondjuk már le van foglalva, ahogy olvasom 🙂

    nyugatitól 15 perccel több utazás. lehelre akár át is lehet sétálni 10 perc alatt, ha valaki nem akar egy megállóra jegyet pocsékolni. ha mindenki bérletezik akkor ez a rész tárgytalan. lehelen 14-es villamosra felpattan bárki és secc-perc alatt odatalál. leszáll a villamosról, a zebrán balra átmegy és ott is van egy panelház aljában 🙂

    e-mailben mindenképp kérdezz rá hogy mennyire jelent problémát a vizipipák jelenléte szerintem. nekünk simán engedik mindig, bár a “csakhanemfüvetszívtok” mondatot mellékapcsolva. viszont nem tudom hogy reagálnának, ha hirtelen ott teremne 10 pipa 🙂

    Úgylátom, hogy itt mindenki közel lakik a helyhez, úgyhogy akkor nem lesz gond odatalálni :). Bár én és az ismerőseim többsége nem a közelben alkik, de mi is oda fogunk találni.

    Az asztalfoglalást azért küldtem el tegnap, mert attól félek, hogy itt sem akarnak 25 főnek helyet foglalni, de nagyon remélem. Még nem érkezett válasz, szertinem csak hétfőn fog. Amint reagálnak a foglalásomra, megkérdezem tőlük, hogy nem gond-e, ha pipát viszünk.

    Kösz a segítséget mindenkinek, remélem valahogy csak összejön a társaság :).

    , Hozzászólás ID: #111699
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Szerintem gyorsabb lenne felhívni őket… :siffle:

    0612394573

    , Hozzászólás ID: #111700
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    kokovics írta korábban:
    Szerintem gyorsabb lenne felhívni őket… :siffle:

    0612394573

    Felhívtam őket. Nagyon rendes pali volt, elmondta, hogy amit lefoglaltam asztalokat az nem annyira jó, mert arra van a wc és mindenki arra fog menni. Ajánlott egy jobb helyet, ahol elvileg összetolják nekünk az asztalokat, így mind a huszonvalahányan elférnénk egy nagy asztalnál. A másik megoldás, hogy kb 10-en lennének egy asztalnál és még 5-5 fő két egymás melet lévő asztalnál, tehát úgy is egy légtérben lennénk. De aztmondta, hogy ezt akkor megoldjuk, amikor odamegyünk, szóval nem lesz gond.

    Ja kérdeztem, hogy vizipipát vihetünk-e, azt mondta, hogy természetesen vihetünk. Nem mondtam, hogy kb 10-15 pipáról lenne szó, mert lehet hogy kiakadna, de nem lesz gond :).

    Syska ha jársz erre, akkor légyszi írd ki blogra meg honlapra, hogy a helyszín változott:

    Törpe Kávézó, Budapest 1131, Béke u. 69.

    Következőkkel lehet megközelíteni a helyet:

    Árpád hídtól és Stadionoktól 1-es villamosról átszállva 14-es villamosra

    Örsről 32-es busszal átszállva 14-es villamosra

    Deákról a 4-es busszal

    Keletitől a 20E és a 30-as busszal

    Az asztalok le vannak foglalva, mindenki legyen ott 5 órára! Addig is nyugodalmas pipázásokat kívánok :)!

30 bejegyzés megtekintése - 61-90 / 146

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.