A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Budapesti Vízipipa Találka ’09. Febr.

  • , Hozzászólás ID: #111731
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    anegytech írta korábban:
    Eljött a mi időnk 🙂 !

    Syska frissítette a blogot, remélem, mindenkihez eljutott az info az új helyről.

    Tehát akkor holnap ötkor a Törpében leszünk, viszek fényképezőt, nameg pipát 😉 .

    a hangulatot el ne felejtsd :frime: :frime:

    , Hozzászólás ID: #111732
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    anegytech írta korábban:
    kokovics írta korábban:
    Nem fogok öngyulladóssal szarakodni :nono:

    Cocot viszek :frime:

    És azt hogy akarod izzítani? Forrasztót hozol?

    Haverom hoz gázforrasztót amit akár öngyújtólángra is lehet állítani szóval megoldjuk.

    Amúgy ha a helyre viszünk cd-t akkor lehet kérni, hogy azt tegyék be? Csak a hangulat kedvéért gondoltam.

    , Hozzászólás ID: #111733
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Nem tudom, lehet-e cd-t vinni, de egy próbát megér :).

    , Hozzászólás ID: #111734
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    hmm. azt hiszem rádió szokott ott szólni. rá kell kérdezni. legrosszabb esetben is hoz valaki hangszert és elleszünk 😀

    , Hozzászólás ID: #111735
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Aki tud hozni Diákigazolványt annak 10% kedvezmény! (étel, ital, internet, a dohánytermékek kivételével)

    Felhívtam és azt mondták, hogy hátul ahol mi leszünk oda nincs bekötve semmi szóval nem tudunk zenét hallgatni csak tv van ott.

    , Hozzászólás ID: #111736
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    kokovics írta korábban:
    Aki tud hozni Diákigazolványt annak 10% kedvezmény! (étel, ital, internet, a dohánytermékek kivételével)

    Felhívtam és azt mondták, hogy hátul ahol mi leszünk oda nincs bekötve semmi szóval nem tudunk zenét hallgatni csak tv van ott.

    igen, ezt 10%-ot elfelejtettem mondani. 🙂

    pedig én emlékszem hogy halottam valami zenét hátulról…de akkor lehet csak a pulttól szólt :siffle:

    , Hozzászólás ID: #111737
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295
    Riccio írta korábban:
    kokovics írta korábban:
    Aki tud hozni Diákigazolványt annak 10% kedvezmény! (étel, ital, internet, a dohánytermékek kivételével)

    Felhívtam és azt mondták, hogy hátul ahol mi leszünk oda nincs bekötve semmi szóval nem tudunk zenét hallgatni csak tv van ott.

    igen, ezt 10%-ot elfelejtettem mondani. 🙂

    pedig én emlékszem hogy halottam valami zenét hátulról…de akkor lehet csak a pulttól szólt :siffle:

    Csak káprázott a füled, mert nem ittál akkor sem eleget…minő szégyen :happy1: :siffle:

    , Hozzászólás ID: #111738
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    .Kiki. írta korábban:
    Csak káprázott a füled, mert nem ittál akkor sem eleget…minő szégyen :happy1: :siffle:

    ma mire hívsz meg, kedves Krisztián? :hehe:

    , Hozzászólás ID: #111739
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295
    Riccio írta korábban:
    .Kiki. írta korábban:
    Csak káprázott a füled, mert nem ittál akkor sem eleget…minő szégyen :happy1: :siffle:

    ma mire hívsz meg, kedves Krisztián? :hehe:

    Egy Sajtos vízipipa-dohányra :D:D:D

    , Hozzászólás ID: #111740
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Pipa tisztítva, szétszedni nemsikerült szóval egy jónagy valamit fogok cipelni a hátamon :frime: , dohányok elrakva, 1kg cocobrico félbevágva, elcsomagolva. Idő megnézve, van még 1óra az indulásig, addig gondolkodok hogy mit fogok itthonhagyni, alufoliát kell vennem útközbe(lidl), OKÉ!

    Azthiszem minden megvan amit akarok vinni, nem akarok megint itthon hagyni valamit(sokszor előfordul).

    , Hozzászólás ID: #111741
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295
    kokovics írta korábban:
    Pipa tisztítva, szétszedni nemsikerült szóval egy jónagy valamit fogok cipelni a hátamon :frime: , dohányok elrakva, 1kg cocobrico félbevágva, elcsomagolva. Idő megnézve, van még 1óra az indulásig, addig gondolkodok hogy mit fogok itthonhagyni, alufoliát kell vennem útközbe(lidl), OKÉ!

    Azthiszem minden megvan amit akarok vinni, nem akarok megint itthon hagyni valamit(sokszor előfordul).

    Mi már mindjárt ott vagyunk 😛 😛 😛

    5perc és lent leszünk :happy1:

    BIBIIBIIIII 😀

    , Hozzászólás ID: #111742
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Jó volt ez, csak nem nagyon tudtunk mindenkivel beszélgetni a nagy társaság miatt, de tényleg jó volt. A nyílttéri talán jobb lesz legközelebb.

    És úgy vettem észre nem sok ember van aki nagyon beteg dohányokat szív. 😀

    , Hozzászólás ID: #111743
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    örültem a szerencsének. folyt köv tavasszal 😉

    reméljük akkor senki nem hagjya el sem a fényképező gépét sem a pipáját :hehe:

    , Hozzászólás ID: #111744
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Sikeresen hazaérkeztem, gyorsan levettem a cigiszagú ruhákat és újra itt vagyok 😉

    Hát srácok a hely hagyott maga után kívánnivalót de a társaság nagyon jó volt, nagyon élveztem köszi mindenkinek 🙂

    Én benne lennék, hogy ezt mondjuk havonta megismételjük. :cote:

    , Hozzászólás ID: #111745
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    Youri írta korábban:

    És úgy vettem észre nem sok ember van aki nagyon beteg dohányokat szív. 😀

    Értettem a célzást :hehe: Cardamom, Csokismenta 😛

    , Hozzászólás ID: #111746
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Riccio írta korábban:
    örültem a szerencsének. folyt köv tavasszal 😉

    reméljük akkor senki nem hagjya el sem a fényképező gépét sem a pipáját :hehe:

    Huh. Tíz perce értem haza. Mindenem megvan! 😀

    Jól sikerült a találka, tényleg sokan voltunk! Azt sajnáltam én is, hogy kicsi volt a hely, ezért nem tudtam mindenkivel beszélni, de youriékkal tudtam néha szót meg pipacsövet váltani :hehe: (azthiszem riccio meg még kiki voltak mellette, csak kevesen mutatkoztak be fórumnéven, köztük én sem :D).

    Még elképzelhetőnek tartom, hogy a szabadtéri programok előtt legyen még egy összejövetel beltérben, mert végeredményben nem volt rossz, bár sajnos többen hamarabb eljöttünk (hát nekem is 1,5 óra az úta hazáig). Szóval majd még lehet filózni, mert ki tudja meddig tart a tél (aki tudja, szóljon!).

    Mégegyszer kösz, hogy vigyáztatok a fényképezőgépemre, még soha nem volt 360 a vérnyomásom, de mostmár tudom, milyen. Ennek örömére még ma feltöltöm azt a néhány képet, amit csináltam valahova, aztán adok linket. Sajnos kicsit sötétek lettek a képek.

    Radish hallottam, hogy beteg lettél, ezért nem tudtál jönni, úgyhogy neked pedig jobbulást!

    , Hozzászólás ID: #111747
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785
    anegytech írta korábban:
    Jól sikerült a találka, tényleg sokan voltunk! Azt sajnáltam én is, hogy kicsi volt a hely, ezért nem tudtam mindenkivel beszélni, de youriékkal tudtam néha szót meg pipacsövet váltani :hehe: (azthiszem riccio meg még kiki voltak mellette, csak kevesen mutatkoztak be fórumnéven, köztük én sem :D).

    mi votlunk még ott a végén, igen 🙂

    a hely intézése kicsit last minute volt, de nekem semmi bajom vele 🙂 én így is jól elvoltam. majd legközelebb 😉

    , Hozzászólás ID: #111748
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825
    Riccio írta korábban:
    anegytech írta korábban:
    Jól sikerült a találka, tényleg sokan voltunk! Azt sajnáltam én is, hogy kicsi volt a hely, ezért nem tudtam mindenkivel beszélni, de youriékkal tudtam néha szót meg pipacsövet váltani :hehe: (azthiszem riccio meg még kiki voltak mellette, csak kevesen mutatkoztak be fórumnéven, köztük én sem :D).

    mi votlunk még ott a végén, igen 🙂

    a hely intézése kicsit last minute volt, de nekem semmi bajom vele 🙂 én így is jól elvoltam. majd legközelebb 😉

    Téged felismertelek képről, csak kiki nem hasonlított a fórumos képére :D.

    Tényleg last minute volt, de végülis jól sikeredett.

    , Hozzászólás ID: #111749
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    kokovics írta korábban:
    Youri írta korábban:

    És úgy vettem észre nem sok ember van aki nagyon beteg dohányokat szív. 😀

    Értettem a célzást :hehe: Cardamom, Csokismenta 😛

    😀 csak egy kicsit volt az. A Cardamom-t hétfőn teszteljük. Nagyon brutál.. 😀

    + Ki mit szólna nyáron egy kis paintballhoz utána pipázás?

    , Hozzászólás ID: #111750
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Még nem voltam paintballozni, de szívesen kipróbálnám. Pipázás közben még izgibb lenne :gene: .

    , Hozzászólás ID: #111751
    anegytech
    Felhasználó
    anegytech
    • Hozzászólás: 825

    Itt vannak a képek!

    https://vizipipatalalkozo.fw.hu/

    , Hozzászólás ID: #111752
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    amint Kiki TOLJA A CUCCOT ( :rougefaché: ) megosztjuk a mieinket is 🙂

    , Hozzászólás ID: #111753
    .kiki.
    Felhasználó
    .Kiki.
    • Hozzászólás: 295
    Riccio írta korábban:
    amint Kiki TOLJA A CUCCOT ( :rougefaché: ) megosztjuk a mieinket is 🙂

    Kedves Riccio…már tegnap TOLTAM A CUCCT… 😀

    Egyébk sztem jó volt minden, kokovics pipája nekem még mindíg nagyon Ufo-fílinges egy kicsit, de azért szemrevaló 😀

    A sörike hideg volt, a pipák finomak, körülöttem lévőkkel még beszélgetni is sikerült 😛

    Majd máskor kicsit jobb helyre szervezzük, akkor egyszerűbb lesz majd a társalgás, de hírtelenbe ez teljesen jó volt.

    Nyílttéri pipatalit támogatom…de amennyire el vannak csúszva már az évszakok……szeptemberben lesz biztos 😀

    Mindenkinek granulálok, aki eljött éskibírta :cote:

    , Hozzászólás ID: #111754
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    anegytech írta korábban:

    Köszi! 🙂 Megy is blogba a hír.

    Örülök, hogy jól sikerült a találka, a következőn talán a tesztelői csoportból is megjelenünk páran, ha jó lesz az időpont. 🙂

    , Hozzászólás ID: #111755
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Hulla masnaposan delutan 4kor kerultem agyba, ugyhogy ertelemszeruen nem tudtam ottlenni 😀 De orulok, hogy jol siekrult a moka, a kovetkezon igyekszem megjelenni.

    Kepeket nemsokara meglesem 🙂

    , Hozzászólás ID: #111756
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    mi vagyunk a reklámarcok…ennyi :hehe:

    a következőre el se fog jönni senki :ooo :happy1:

26 bejegyzés megtekintése - 121-146 / 146

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.