A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Közös rendelés (’09 Május)

  • , Hozzászólás ID: #116991
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    én a délibe fel tudok menni érte, ha ez számít

    , Hozzászólás ID: #116992
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    CyBeN írta korábban:
    Ahogy elnézem Youri, wakummaci én én vagyunk hárman pestiek csak. Más kérdés, hogy ki az aki egyébként fel tud jönni. Egyébként mennyi belföldön az ilyen csomagok postaköltsége cirka? Mondjuk azon a pénzen már nem múlik semmi, de ha mód van rá szeretném minnél kevesebbszer igénybe venni a Magyar Posta álltal nyújtott, híresen megbízható szolgáltatásokat. Bár, ha jól tudom legutóbbi rendelés alkalmával sem volt semmi ilyen jellegű panasz.

    Egy ezresből megvan a posta elvileg bárhova simán, valaki ezt írta nem rég, már nem emlékszem ki volt. Remélem megoldható ez az összegyűjtés 🙂

    , Hozzászólás ID: #116993
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    mondjuk az jóval kényelmesebb is. jó lenne tudni akkor hogy hova és mennyit utaljunk, hogy minél előbb elindulhasson a csomag.

    , Hozzászólás ID: #116994
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    peti562 írta korábban:
    mondjuk az jóval kényelmesebb is. jó lenne tudni akkor hogy hova és mennyit utaljunk, hogy minél előbb elindulhasson a csomag.

    Előbb legyen meg a véglegesítés, aztán Krampi gondolom elküldi privátban mindenkinek a bankszámlaszámát.

    , Hozzászólás ID: #116995
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    peti562 írta korábban:
    mondjuk az jóval kényelmesebb is. jó lenne tudni akkor hogy hova és mennyit utaljunk, hogy minél előbb elindulhasson a csomag.

    Krampi majd valamikor felfárad du-este szerintem és elküldi pü-be vagy ide bírja a bankszámlaszámát, oda küldjétek a pénzt és megjegyzéshez a nick-eteket írjátok!

    , Hozzászólás ID: #116996
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Igen-igen, várom én is a bankszámlaszámot, holnap már mennék utalni.

    , Hozzászólás ID: #116997
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    én neten azonnal tudok utalni, anyumnak van ilyen netes akármilye… nekem semmiféle számlám nincs, jobbszeretem készpénzben intézni az ügyeket

    , Hozzászólás ID: #116998
    gobbler
    Felhasználó
    gobbler
    • Hozzászólás: 41

    Én is várom a számlaszámot,és holnap utalok is!

    , Hozzászólás ID: #116999
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Remek….

    Szóval:

    Ki az aki nem pesti az 1. csoportból?

    Az összegek személyre szabottak lényegében véve. Tehát mindenki a saját összegélt utalja el, közbe megbeszéljük akkor miként tudnánk a budapestieket egy csapatba tenni, hogy ne lépjünk túl a 201 dollárt túlzottan…

    , Hozzászólás ID: #117000
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Gobbler az aki nem pesti, így ha én bekerülnék az első csoportba 1 razannal lenne több az egész. Ez így megoldható vagy túl sok?

    , Hozzászólás ID: #117001
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Hello!

    A limited gold is kifogyott és a sultán is?

    Ha gold van akkor őt kérném,

    Ha nincs akkor sultán (full kékben)

    Ha az sincs akkor jó a sima razan is (full fekete)

    Csak van valamelyik. 🙂

    Amúgy Budapest XIII.ker

    , Hozzászólás ID: #117002
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    + milyen dollár árfolyammal számoljunk és mennyit kell elküldeni pluszban a postaköltség végett?

    , Hozzászólás ID: #117003
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    A legelso kommentben ki van mindenkinek szamolva, hogy mennyit kell utalni.

    , Hozzászólás ID: #117004
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    krampi írta korábban:
    A legelso kommentben ki van mindenkinek szamolva, hogy mennyit kell utalni.

    Okok, köszi, közben rájöttem, csak azt nem küldi emailra, hogyha ott változtattak. Bocsi.

    , Hozzászólás ID: #117005
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Youri írta korábban:
    krampi írta korábban:
    A legelso kommentben ki van mindenkinek szamolva, hogy mennyit kell utalni.

    Okok, köszi, közben rájöttem, csak azt nem küldi emailra, hogyha ott változtattak. Bocsi.

    Nem véletlenül csináltam a leírást a közös rendelésről. Első hsz, második sorban a link. 😉

    , Hozzászólás ID: #117006
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473
    wakummaci írta korábban:
    Gobbler az aki nem pesti, így ha én bekerülnék az első csoportba 1 razannal lenne több az egész. Ez így megoldható vagy túl sok?

    ha te pesti vagy akkor neked pl pont mindegy hogy kivel vagy együtt nem? a csomag ugyis pestre jön… mellesleg nem is értem miért kell variálni, az a pár nap amivel előbb megkapod ennyire számít?

    , Hozzászólás ID: #117007
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456
    peti562 írta korábban:
    wakummaci írta korábban:
    Gobbler az aki nem pesti, így ha én bekerülnék az első csoportba 1 razannal lenne több az egész. Ez így megoldható vagy túl sok?

    ha te pesti vagy akkor neked pl pont mindegy hogy kivel vagy együtt nem? a csomag ugyis pestre jön… mellesleg nem is értem miért kell variálni, az a pár nap amivel előbb megkapod ennyire számít?

    Így van, teljesen fölösleges már változtatgatni, így is úgyis kézhez kapod [wakummaci] Pesten a csomagod.

    , Hozzászólás ID: #117008
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    A csomag oda megy ki, amit megadunk szallitasi cimnek. Tehat a csoportvezeto cimere. Ugyhogy egy belfoldi postazast meg lehet igy sporolni.

    , Hozzászólás ID: #117009
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    1-es csoport. Írja meg mindenki, hogy mi az elképzelése (ki legyen a csoport vezető) Ha akar valaki lenni, szóljatok, ha nem akkor elvállom én.

    További kellemes estét.

    , Hozzászólás ID: #117010
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    és a belföldi postázásnál lehet olyan opciót megadni, hogy átvételkor fizeti az átvevő a postaköltséget? nemtudom mi hogy van a postánál.

    , Hozzászólás ID: #117011
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Utanvettel kuldod a csomagot es az utanvet osszegenek a szallitasi koltseget adod meg. Termeszetesen ezt neked ki kell fizetned a postan, de utana visszakapod.

    , Hozzászólás ID: #117012
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    Stereo írta korábban:
    1-es csoport. Írja meg mindenki, hogy mi az elképzelése (ki legyen a csoport vezető) Ha akar valaki lenni, szóljatok, ha nem akkor elvállom én.

    További kellemes estét.

    Stereo, merre laksz? Mert akkor nézzük úgy. Én XIII. ker (angyalföld)

    Jéggyár utca. 15 perc alatt el tudok menni a Westendhez, kb 30 perc a Keletihez, a dunapláza (gyöngyösihez) olyan 20 perc, Nyugatihoz is olyan 20 perc alatt ott vagyok max. vagy akár újpestközponthoz is ki tudok menni 10 perc alatt.

    Aki jobban lefedi az első csoport lakóhelyét szerintem menjen oda a csomag, hogy ne legyen az hogy valakinek órákat kell utazgatnia más cucca miatt.

    peti562, úgy olcsóbban kijön ha előtte átutalod a pénzt és úgy küldi el neked a csomagot valaki, mert utánvétellel drágább azért. Föleg hogyha a feladófél nem fizeti a postaköltséget (amit később visszakap) mert akkor ilyen 2000-3000 ft pluszt is felraknak neked a csomagra.

    , Hozzászólás ID: #117013
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Nah szóval..

    Ha minden csomag pestre érkezne, szerintem elég logikus,hogy véletlenül sem vetettem volna fel az ötletet, hogy had cseréljek azzal aki nem budapesti az első csoportból..Ennyire hülye, és problémázós azért nem vagyok, de ha egy puszta cserével, megspórolhatunk egy postai macerálást + díjat akkor már szerintem lenne értelme a dolognak..

    Én is 13. kerületi vagyok, szóval ugyanazok érvényesek rám mint Yourira, hasonlóképp tudok mozogni a városban.

    Ha a 201 dollár túllépéssel lenne gond, akkor pedig módosítható a rendelésem 1 razan (fekete-fekete/fekete-fehér) + 1 vortexre, de ha tényleg ekkora gondot jelent nektek akkor mindegy, csak nem tudom mi olyan nagy macera az egészben.

    , Hozzászólás ID: #117014
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    javaslom, hogy cyben és youri cseréljen helyet velem és cira-val, így nem is lenne nagy az összeg, és wakummaci is elégedett lenne. és lehetne stereo az egyes csoport vezetője, csak lassan ki kéne találni mi hogy legyen, ez a megoldás mindenkinek jó.

    , Hozzászólás ID: #117015
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    peti562 írta korábban:
    javaslom, hogy cyben és youri cseréljen helyet velem és cira-val, így nem is lenne nagy az összeg, és wakummaci is elégedett lenne. és lehetne stereo az egyes csoport vezetője, csak lassan ki kéne találni mi hogy legyen, ez a megoldás mindenkinek jó.

    Ez is járható út lenne, csak én minél kevesebb bonyodalommal akartam volna megoldani, egy 1 helycserés történettel,de meglátjuk, ha feljönnek a tagok, hogy mennyire vagyunk rugalmasak, ha nem akkor meg max. majd én szopok, ez van. :-/

    , Hozzászólás ID: #117016
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Én már a pénzt befizettem krampi számlájára, ha minden igaz ma megérkezik rá.Variáljatok nyugodtan, de haladni kéne….és szerintem fölösleges a csoportokat már ide oda ráncigálni, így is úgy is kézhez kapod a csomagod BP-n wakummaci.

    , Hozzászólás ID: #117017
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Stereo írta korábban:
    Én már a pénzt befizettem krampi számlájára, ha minden igaz ma megérkezik rá.Variáljatok nyugodtan, de haladni kéne….és szerintem fölösleges a csoportokat már ide oda ráncigálni, így is úgy is kézhez kapod a csomagod BP-n wakummaci.

    Igen? Miért is kapnám feltétlenül kézbe? Ha a 2-es csoportban, ahol én vagyok egyedül budapesti, máshoz érkezik a csomag akkor az illető fel jön budapestre és odaadja nekem kézbe? Vagy, hogy gondoltad? 🙂

    , Hozzászólás ID: #117018
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456
    Youri írta korábban:

    Stereo, merre laksz? Mert akkor nézzük úgy. Én XIII. ker (angyalföld)

    Jéggyár utca. 15 perc alatt el tudok menni a Westendhez, kb 30 perc a Keletihez, a dunapláza (gyöngyösihez) olyan 20 perc, Nyugatihoz is olyan 20 perc alatt ott vagyok max. vagy akár újpestközponthoz is ki tudok menni 10 perc alatt.

    Nekem jó a Westend is és a Keleti pu. is, ezt a két helyet szoktam érinteni mindíg.

    , Hozzászólás ID: #117019
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Nah jól van látom mindenki kuka és senki nem válaszol. Ne legyen variálás, maradok a 2es csoportban,csak reméltem, hogy egy kis ráfordítással megkönnyítjük egymás dolgát, de ha nem megy hát nem megy…. :-/

    Ha 2es csoportnak megfelel vállalom a csoportvezetőséget,mint azt már mondottam volt, de senki nem reagált.

    , Hozzászólás ID: #117020
    cyben
    Felhasználó
    CyBeN
    • Hozzászólás: 85

    Na én is elküldtem Krampi számlájára a pénzt.

    Ha Stereo be tud jönni Pestre akkor nekem az csak jó, de ha nagyon muszály akkor postázni is lehet.

    Remélem minnél előbb fixálódik minden.

30 bejegyzés megtekintése - 91-120 / 238

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.